Plecak z bukłakiem ROCKLAND RIDER 10 – prosty sposób na udaną wycieczkę

Ciepła pogoda idealnie nadaje się na aktywne przemierzanie kilometrów. Przy takiej pogodzie wielu z nas decyduje się nie tylko na długie wycieczki biegowe, ale też na wycieczki piesze czy rowerowe. W takim przypadku warto wyposażyć się nie tylko w wygodne buty, ale też sprzęt dodatkowy idealnie dostosowany do potrzeb dłuższej aktywności. Do naszej redakcji trafił ciekawy plecak z bukłakiem ROCKLAND, model RIDER 10, z którym chętnie wybierzecie się na takie wyprawy. 

 

Plecak ma za zadanie być maksymalnie pakowny, a przy tym jak najlżejszy. Ten model ma pojemność 10 litrów, a do tego srzedany jest w komplecie z 3l bukłakiem. Waży 450g  przez co może nie jest najlżejszym plecakiem na rynku, ale za to jego pojemność to ogromny plus.

Całość plecaka wykonana  z lekkiego, wodoodpornego poliestru wzmocnionego techniką Rip-Stop, która zapobiega przedarciomTył i szelki są za to pogrubione i pokryte meshem, który pozwala lepiej odprowadzić wilgoć i wspomaga wentylację pleców. 

Zawiera kilka zasuwanych na zamek kieszonek do których schować możemy wszystkie potrzebne przedmioty. Wzmocniony pas na biodra i pas piersiowy gwarantują lepsze dopasowanie, a panele odblaskowe większą widoczość i bezpieczeństwo. 

Na trasie sprawdza się bez zarzutów. Jest dość lekki, przy maksymalnej ilości funkcjonalnych kieszonek i zakamarków. Jedyną uwagą podczas użytkowania było to, że jest to chyba jednak model bardziej dla mężczyzn i dla nich byłby najlepiej dopasowany. 

Cena nie jest wygórowana, bo plecak kosztuje między 100-150zł. Za ta cenę dostajemy niezwykle przyjemnego kompana naszych aktywnych wypraw o fajnym, stonowanym designie. 

Więcej sprzętu turystycznego znajdziecie na www.rockland.com.pl.