Od dawna już widzimy na polskich biegach, ze coraz więcej organizatorów decyduje się oryginalną formułą biegu przyciągnąć biegaczy. Wychodzą z tego czasem całkiem fajne wydarzenia biegowe, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. Dlaczego by tak raz nie poczuć się więc trochę jak dziecko i ulec bajaniom o smokach i rycerzach, a no i przy okazji trochę pobiegać. Takie atrakcje szykuje dla biegaczy jeden z organizatorów. 

28 października w ksiażąńskich lasach, w okolicach Wałbrzycha każdy biegacz zostaje królem, a biegaczka królową. Oprócz pięknych leśnych terenów z wieloma górkami czeka na biegaczy wyróżnienie jedyne w Polsce – gdyż każdy zostanie utytułowany na równi z królem rządzącym imprezą The Castle Run i dostanie niezwykły numerek startowy.

 

Równie ważni w imprezie dla Króla są mali poddani, którzy mogą także pobiec i zdobyć piękny królewski medal i także dostąpią zaszczytu posiadania wyjątkowych numerków startowych, które staną się z pewnością piękną pamiątką.

 

Aby tego jeszcze było mało, Król postanowił uhonorować tych, którzy podejmą się wyzwania w okolicach zamku, bo trzeba przyznać że trasa 10km i 21km po okolicznych lasach pełna jest wyzwań dla biegowych śmiałków. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na pakiet startowy RYCERSKI lub KRÓLEWSKI w pakiecie będzie wyjątkowa czapka biegowa, która pozwoli czuć się każdemu iście po królewsku.

 

Zachęcamy Was serdecznie do zapoznania się z tym wydarzeniem, które formułą swoją przebija wiele innych. My jako patron medialny z pewnością się tam pojawimy bo i trasa biegu jest super wyzwaniem dla biegaczy, a i Król wystosował nam osobiste zaproszenie więc odmówić też ciężko.

Wejdźcie na stronę biegu THE CASTLE RUN i poczytajcie co jeszcze zaserwuje Wam w Książu Król – bo atrakcji jest co niemiara.

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here