ZREALIZUJ SWÓJ TRENING Z WIERNYM KOMPANEM:

Schronisko zlokalizowane jest w lesie, tak więc pięknych tras do aktywności fizycznej nie brakuje. Każdy biegacz, który nie zna okolicy otrzymuje mapkę. Także trasy w lesie są oznakowane, więc do schroniska łatwo trafić. Na wszelki wypadek na mapce zapisany jest numer telefonu do osoby, która danego dnia jest „na posterunku” w schronisku.

 

Przyjaciele ze schroniska pomagają w realizacji treningu / fot. Bieg na sześć łap
Przyjaciele ze schroniska pomagają w realizacji treningu / fot. Bieg na sześć łap

 

 

TERAZ OLSZTYN – A JUTRO MOŻE JUŻ CAŁY ŚWIAT!

Akcja przyjęła się na terenie Olsztyna i coraz więcej osób zgłasza się po czworonożnych pupili. „Nie zamierzamy w ogóle kończyć z Biegiem na sześć łap, wręcz przeciwnie. To bardzo pożyteczna akcja, bo takie wybiegane psy są szczęśliwsze, grzeczniejsze, nie pożytkują swojej energii na zaczepki z innymi psami. No i mam nadzieję, że może dzięki temu wspólnemu bieganiu, niektóre pieski znajdą nowe domy – przyznaje Anna Barańska.

Akcja przyjęła się w Olsztynie, ale też zainteresowali się nią w Wałbrzychu, Pile, Poznaniu, Krakowie i Ciechanowie. „Coraz częściej odbieram e-maile z zapytaniem, czy wyrażam zgodę na pożyczenie nazwy i idei akcji. Jak dla mnie to każdy z niej może skorzystać. W końcu chodzi o dobro zwierzaków” – przyznaje Monika. Rzeczywiście każdy z nas może tę akcję wykorzystać, wystarczy pójść do schroniska.

 

BIEG NA SZEŚĆ ŁAP to inicjatywa, którą z całego serca popieramy. 

Wszystkich zainteresowanych akcją – czy to tych z Olsztyna, którzy chcieliby wybrać się na trening z jednym z 44 podopiecznych schroniska, czy tych z innych miast, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o akcji i może spróbować wdrożyć Bieg na sześć łap w swoim mieście – zapraszamy na fanpage’a – BIEG NA SZEŚĆ ŁAP!

 

 

Komentarze Facebook