PREMIERA FILMU DOKUMENTALNEGO ULTRA HBO!

PREMIERA FILMU DOKUMENTALNEGO ULTRA HBO EUROPE – NIEZWYKŁA HISTORIAULTRAMARATOŃCZYKÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W GRECKIM SPARTATHLONIE

Ultra to tytuł niezwykłego filmu dokumentalnego wyprodukowanego przez HBO Europe,
opowiadającego o biegaczach, którzy walczą ze swoimi ograniczeniami i słabościami. Reżyserem filmu jest Węgier Simonyi Balázs, uczestnik Spartathlonu, który postanowił stanąć za kamerą i przyjrzeć się uczestnikom biegu. Dokument będzie miał premierę 23 sierpnia w HBO2 i HBO GO.

Bohaterami obrazu jest kilka osób, których życiem jest bieganie. Ekstremalny sport jest dla nich sposobem na ucieczkę od codzienności, radzenie sobie ze stresem oraz pokonywanie własnych słabości. Celem biegaczy jest ukończenie niezwykle wymagającego i wyczerpującego Spartathlonu liczącego 246 kilometrów, który muszą przebiec w ciągu 36 godzin. Każdy z nich wystawia swoje ciało i umysł na ogromną próbę. Aby dobiec do mety, muszą wygrać walkę ze swoimi demonami i obezwładniającym zmęczeniem.

Kameralny i szczery do bólu film dokumentalny o sile ludzkich marzeń, ogromnej pasji i zaangażowaniu. Reżyser Simonyi Balázs (Finał) pokazuje pełnych zaangażowania uczestników ultramaratonów, dla których bieganie jest sposobem na odkrywanie siebie i kontemplację. Każdy kilometr wyścigu dostarcza im innych odczuć i emocji. Twórcom udaje się pokazać zdeterminowanych ludzi, którzy wbrew wszelkiej logice walczą ze swoimi ograniczeniami, skrajnym zmęczeniem i niewyobrażalnym bólem.

Ultra film dokumentalny, 85 min., Węgry 2017, reż. Simonyi Balázs. Premiera 23 sierpnia w HBO2 I HBO GO.
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak biegać w upale? Najważniejsze informacje!
Następny artykułBiegniesz, biegniesz i nagle… też tak robisz?
Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Właściciel grupy medialnej MSI Media. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu - dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: