Akcja „Przybij 5! z Dzielnym Rycerzem” jest poświęcona 4-letniemu Michałkowi, który boryka się z poważnymi chorobami, uniemożliwiającemi mu normalny rozwój i kontakt z rówieśnikami.
Nazwa akcji pochodzi od tytułu książki „Dzielny Rycerz”, której autorem jest Piotr, tata Michałka. Inspiracja do „Dzielnego Rycerza” jest codzienna walka małego Michałka z chorobą, który jak Dzielny Rycerz brnie przez życie i nigdy nie składa broni, zawsze walczy do końca!
Tata Michałka, pomimo braku czasu zajął się oprawą graficzną całego wydarzenia czego efektem jest m.in. piękny medal, który otrzyma każdy kto jak tylko weźmiecie udział w akcji!

Co należy zrobić żeby pomóc? Zapisać się na bieg poprzez stronę biegów wirtualnych virtualrun.com.pl i pobiec w dowolnej lokalizacji na 5km lub 10km w terminie 8-15 sierpnia! Nie musimy spotykać się wszytscy w jednym miejscu, ale każdy z nas, nawet w trakcie zwykłego treningu przebiegając dystans 5 lub 10km może pomóc Michałkowi. Medal zostanie dostarczony każdemu z Was do domu!

Podstawowa opłata za bieg wynosi 35zł. Wszyscy, którzy dopłacą PRZYNAJMNIEJ 10 zł do podstawowej opłaty startowej – otrzymają wspaniałą książeczkę dla dzieci „Dzielny Rycerz” a dodatkowo CAŁA KWOTA zostanie przekazana Dzielnemu Rycerzowi – z jednej strony jest to cegiełka dla Michałka a z drugiej strony wspaniała lektura dla Waszych małych Pociech!

Więcej informacji o Michałku znajdziecie na https://virtualrun.com.pl/biegamy_i_pomagamy/przybij-5-z-dzielnym-rycerzem

Jeśli chcecie pomóc Dzielnemu Rycerzowi zapraszamy do zapisów na:
10 km – virtualrun.com.pl/biegi/przybij-5-z-dzielnym-rycerzem-10-km/1592
5 km – https://virtualrun.com.pl/biegi/przybij-5-z-dzielnym-rycerzem-5-km/1593

Pomoc każdego z Was jest dla Michałka szalenie ważna, ale chcemy też uhonorować jedną osobę, która wesprze Michałka w największym stopniu! Dlatego wystawimy do licytacji oryginalny, jedyny w swoim rodzaju medal z numerem 1! Szczegóły licytacji będziecie mogli śledzić na Fanpage Virtualrun Polska: https://www.facebook.com/virtualrunpolska/.

Komentarze Facebook