Biegologia.pl to portal stworzony przez biegaczy z pasją. Powstaliśmy 21 stycznia 2014 roku i przebojem wdarliśmy się do zabieganej części sieci. Znajdziecie u nas biegowe porady, ciekawostki, felietony, zapowiedzi imprez i wszystko co związane z bieganiem. Piszemy prosto z mostu, bez ściemy i sztucznej politycznej poprawności.

Jesteśmy jedynym tego typu serwisem w Polsce, który oferuje cos więcej niż tylko przekazywanie suchych, biegowych faktów. Pikanterii dodaje fakt, że potrafimy poruszyć tematy, które ukazują również ciemniejszą stronę biegania. Naszymi pomysłami i akcjami interesują się największe polskie media – takie jak TVN, Polskie Radio czy Radio Zet. Współpracujemy i testujemy sprzęt czołowych sportowych marek: Nike, Adidas, Reebok, Newline, Jabra czy Polar. Wspieramy wielu biegaczy oraz biegi charytatywne, pomagamy w promocji przeróżnych biegów I oragnizujemy konkursy dla naszych czytelników.

Szeregi naszej redakcji zasila grono znakomitych biegowych ekspertów, których wiedzą oraz doświadczeniem dzielimy się razem z Wami. U nas nie sposób się nudzić – zapraszamy!


Redaktor Naczelny
Tomek_PeisertTomasz Peisert
tomasz.peisert@biegologia.pl
publikacje >>

Redaktor naczelny. Biegacz – amator od 14 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, prowadząc grupy treningowe oraz tworząc poczytne teksty/felietony. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:57:17 i półmaraton 1:18:17.


Redaktor
aleksandra_peisertAleksandra Peisert
aleksandra.peisert@biegologia.pl
publikacje >>

Bieganie trenuje od 12 roku życia. Za czasów juniorskich biegaczka średnio i długodystansowa (startująca pod panieńskim nazwiskiem Nowak), kilka razy stawała na podium Mistrzostw Polski, oraz była członkiem kadry narodowej na ME i MŚ juniorów. Obecnie trenuje pod półmaratony i maratony, w biegach ulicznych często staje na podium, w bieganiu najbardziej lubi rywalizację. 

Rekordy życiowe: maraton 3:10:49, półmaraton 1:23:40.


Redaktor współpracujący
kacprzak-150x150Michał Kacprzak
redakcja@biegologia.pl
publikacje >>

Biega od 13 lat i nie wyobraża sobie, żeby miał przestać. W maratonie złamał 3 godziny, ale chce więcej! Chętnie dzieli się swoją pasją, pomysłami i uwagami na temat biegania.


Menadżer Projektu
marcin_sielowskiMarcin Sielowski
marcin.sielowski@msimedia.pl

To mój kolejny biegowy projekt. Tym razem będzie TYLKO na temat, mega merytorycznie, a może nawet naukowo… neologizm BIEGOLOGIA zobowiązuje :) W biegologii wymyślam, planuję, wdrażam, sprawdzam kody i obsługuję szanownych klientów.


 

REDAKTOR NACZELNY

CEO Biegologia.pl ... biegam dla przyjemności i lepszego samopoczucia. Po całodniowym stresowaniu się za biurkiem mogę porządnie odreagować :) ...