Rozwiązanie konkursu Hotel Bristol Busko!

Po pierwsze… serdecznie dziękujemy za udział w naszym biegowym konkursie. Wasze wierszyki były przeróżne… śmieszne, miłosne, biegowe, motywacyjne i czasami nawet lekko pokręcone!

Dla JURY (składającego się z członków naszej Redakcji oraz przedstawicieli Hotelu) mijający weekend był naprawdę pracowity… decyzja jaką musieli podjąć była naprawdę ciężka, wszak konkursowa nagroda jest wyjątkowo wartościowa – 5 dniowy pobyt dla 2 osób w luksusowym Hotelu Bristol Busko Art&Spa.

Ok… nie przeciągam!

Zwycięzcą głównej nagrody jest….  kliknij aby sprawdzić!

Serdecznie dziękuję za uwagę i zachęcam do polubienia profilu FB Hotelu Bristol w Busku… ponoć bardzo często organizują podobne konkursy… zresztą podobnie jak BIEGOLOGIA.PL!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułQuiz Biegowy z okazji Dnia Kobiet
Następny artykułWskazówki dla biegowych świeżaków
Aleksandra Peisert

Bieganie trenuje od 12 roku życia. Za czasów juniorskich biegaczka średnio i długodystansowa (startująca pod panieńskim nazwiskiem Nowak), kilkukrotna medalistka Mistrzostw Polski, oraz uczestniczka ME i MŚ juniorów. Obecnie trenuje pod półmaratony i maratony. Zwyciężała w niezliczonej ilości biegów, uparta I zacięta – w bieganiu najbardziej lubi rywalizację. Jej aktualne rekordy życiowe to: maraton – 3:07:03, półmaraton – 1:21:50, 10km – 36:41.