Rozwiązanie konkursu Hotel Bristol Busko!

Po pierwsze… serdecznie dziękujemy za udział w naszym biegowym konkursie. Wasze wierszyki były przeróżne… śmieszne, miłosne, biegowe, motywacyjne i czasami nawet lekko pokręcone!

Dla JURY (składającego się z członków naszej Redakcji oraz przedstawicieli Hotelu) mijający weekend był naprawdę pracowity… decyzja jaką musieli podjąć była naprawdę ciężka, wszak konkursowa nagroda jest wyjątkowo wartościowa – 5 dniowy pobyt dla 2 osób w luksusowym Hotelu Bristol Busko Art&Spa.

Ok… nie przeciągam!

Zwycięzcą głównej nagrody jest….  kliknij aby sprawdzić!

Serdecznie dziękuję za uwagę i zachęcam do polubienia profilu FB Hotelu Bristol w Busku… ponoć bardzo często organizują podobne konkursy… zresztą podobnie jak BIEGOLOGIA.PL!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułQuiz Biegowy z okazji Dnia Kobiet
Następny artykułWskazówki dla biegowych świeżaków
Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Właściciel grupy medialnej MSI Media. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu - dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: