Przez kilka dni zachęcaliśmy Was do pokazania nam swoich biegowych śniadań i oznaczania ich hashtagiem #wygrywanienasniadanie.

Wielu z Was wykazało się wyjątkową kreatywnością. Jury musiało jednak wybrać tylko 3 osoby, które otrzymają box smakołyków od Sonko.

A będą to:

  1. Justyna Kopka – (@justyna_kopka) “Przepyszne, bardzo pożywne, bogate w substancje odżywcze kanapeczki, które będą doskonałym śniadaniem przed biegowym treningiem. Mamy tu masło kokosowe zblendowane z bananem, udekorowane prażonym kokosem, malinami i uroczymi kwiatuszkami – floksami. Całość podana na waflach ryżowych z błonnikiem Sonko. Do tego świeżo wyciskany sok z pomarańczy i już możemy ruszać w trasę!”

2. Paulina Korol (@paulinakorol) – “To się nazywa paliwo przed bieganiem ! Pieczywo chrupkie z dwoma kremami 1) jogurt grecki z masłem orzechowym i odżywką białkową 2) jogurt grecki z kakao i miodem. Wszytko posypane borówkami i pistacjami. Połączenie słodkiego ze słonym to moja ulubiony kombinacja.”

3. Marzena Staszewska – “Tort dla biegacza w 5 minut! Można? Można! A nawet trzeba… bo dieta biegacza wcale nie musi być monotonna i nudna… przecież jemy oczami…

Pełnowartościowy posiłek z wafli ryżowych Sonko w ciemnej czekoladzie – z warstwą masła orzechowego z kawałkami orzechów, truskawek oraz borówek zatopionych w jogurcie greckim i oblanych miodem.

Wszystko czego nam potrzeba – zdrowe węglowodany, tłuszcze, mnóstwo witamin i składników mineralnych, fruktozy z dodatkiem białka”.

 

Nie mogliśmy też przejść obojętnie obok bardzo kreatywnego rozwiązania jakim  były GOFRY RYŻOWE Z PASTĄ Z DYNI I WARZYWAMI – dlatego ich autor/autorka (@withcrumble) otrzymuje wyróżnienie i także dostanie prezencik od Sonko!
“Przepyszne, chrupiące wytrawne gofry z ryżu Risana posmarowane domową dyniową pastą, a na to warzywka – wybrałam pomidorka, ogórka i sałatę. Pastę zrobiłam dzień wcześniej- może spokojnie stać kilka dni w lodówce, a rano na takie śniadanko mam ją już gotową. Taki posiłek doda energii na wiele kilometrów, ma mnóstwo witamin i oczywiście jest bardzo smaczny. Najpierw śniadanie, potem bieganie!”

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przepyszną zabawę, a zwycięzcom gratulujemy!

Przypominamy też, że zgodnie z regulaminem konkursu – Zwycięzcy zobowiązani są wysłać w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu, na adres mailowy: marketing@sonko.pl, swój adres korespondencyjny do wysyłki nagrody oraz adres e-mail.

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here