Runnero.pl | e-usługa wirtualnego trenera

Runnero to serwis www dedykowany wszystkim osobom zafascynowanym jedną z najszlachetniejszych dyscyplin sportowych – bieganiem. Zapraszamy do nas zarówno zaawansowanych, początkujących, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę biegaczy.

Projekt Runnero adresowany jest do polskich i brytyjskich odbiorców – przede wszystkim do osób czynnie uprawiających bieganie. Zapraszamy do zaangażowania się w projekt każdego, kto chciałyby rozpocząć swoją przygodę z maratonem.  Zapraszamy również zawodowców i ludzi związanych ze sportem: trenerów, kluby i stowarzyszenia sportowe, organizatorów biegów, ekspertów w dziedzinach związanych z bieganiem, dietetyków, fizjoterapeutów.

Czym w ogóle jest Runnero?

Runnero to e-usługa wirtualnego trenera wspomagająca proces przygotowań do udziału w biegach: maratonach i półmaratonach. Niezależnie od poziomu zaangażowania, biegacze starają się wspomagać profesjonalnym sprzętem, innowacyjnymi metodami treningowymi czy nowymi technologiami. Przygotowania do zawodów to złożony proces, w skład którego wchodzi dobrze sporządzony wielotygodniowy program ćwiczeń, odpowiednia dieta,  monitoring oraz nieustanna analiza wyników. Runnero powstał specjalnie po to, aby ten proces przebiegał sprawnie, skutecznie i bez zakłóceń.

Rosnąca popularyzacja zdrowego stylu życia, a co za tym idzie uprawiania sportu, sprawia, że ludzie coraz częściej poszukują w Internecie wiedzy i narzędzi wspierających realizację tych potrzeb. Runnero – jako narzędzie w postaci wirtualnego elektronicznego trenera, pomagającego ludziom zaplanować i kontrolować cały proces przygotowań w celu osiągania coraz lepszych wyników – jest niezastąpiony.

Co znajdziesz w serwisie Runnero?

Serwis Runnero to doskonałe źródło informacji związanych z naszą ulubioną dyscypliną sportową – bieganiem.  W dziale Maratony udostępniamy aktualne kalendarium bieżących maratonów, półmaratonów, biegów krótko i długodystansowych, miejskich i przełajowych – czyli co, gdzie, kiedy. Takich imprez pojawia się coraz więcej i są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy entuzjasta biegania z pewnością znajdzie coś dla siebie. W dziale Aktualności publikujemy ciekawostki i nowości na temat organizowanych imprez sportowych, zapowiedzi i opisy imprez.

Zalogowani użytkownicy mogą korzystać z innych ciekawych funkcjonalności – dodawać do serwisu swoje trasy treningowe, dzielić się doświadczeniami z innymi użytkownikami. Polecamy także sprawdzone i skuteczne diety dopasowane do programów treningowych i indywidualnej aktywności. Zapraszamy.

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym
Sprawdź cennik takiej usługi >>

PODZIEL SIĘ
Następny artykułPulsometr – przydatne narzędzie, czy gadżet?

Biegacz z ponad 10 letnim stażem, pomysłodawca i współwłaściciel serwisu. Zaangażowany w wiele projektów, ale Biegologia to jego oczko w głowie. Efektem jego kreatywności i pomysłowości jest obecny layout Biegologii, który jest czytelny, funkcjonalny i cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród biegaczy. Jest odpowiedzialny za techniczną sferę funkcjonowania portalu – dzięki niemu wszystko działa jak należy, a nasi drodzy czytelnicy mogą każdego dnia odwiedzać Biegologię w poszukiwaniu nowych informacji. Marcin jest również osobą odpowiedzialną za reklamę w naszym serwisie zatem w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy kontaktować się mailowo na adres: marcin.sielowski@msimedia.pl