Rusza Ranking Biegacza – zarejestruj się już teraz!

UWAGA! Rusza Ranking Biegacza stworzony przez Runner’s World Polska dla wszystkich biegaczy, bez wyjątku, którzy biegają dla siebie, a przy okazji starają się biegać lepiej i poprawiać swoje życiówki, wymieniać doświadczenia.

Miło, kiedy postępy widać nie tylko w samopoczuciu, wyglądzie, ale też na zegarze za linią mety.
Poza tym, chcąc nie chcąc, każda nasza rozmowa, prędzej czy później, schodzi na temat życiówek. I niby nikt nie zbiera rekordów,ale jednym tchem wymienia swoje najlepsze wyniki na każdym dystansie.

Można utworzyć swój profil, wpisać wyniki i dodać zdjęcia. Całość jest bardzo łatwa w obsłudze i czytelna dlatego poruszanie się po stronie i monitorowanie rankingu nie stanowi żadnego problemu. Zapraszamy w imieniu kolegów i koleżanek z zespołu Runner’s World Polska!

www.rankingbiegacza.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŻele MuleBar – nasza energia do biegania w sezonie 2015!
Następny artykułZaliczyłeś półmaraton? Oto co powinieneś zrobić w ciągu najbliższych 3 dni!
Tomasz Peisert

Redaktor naczelny i właściciel portalu, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, tworząc rozmaite teksty/felietony, prowadząc biegowe akademie i warsztaty. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Dzięki swojej dociekliwości doprowadził do wyjścia na jaw wielu mrocznych spraw z biegowego światka. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km 35:19.