14 lutego 2016 roku, poznański Park Cytadela opanują miłośnicy biegania i… CZEKOLADY! Już dzisiaj ruszają zapisy na najsłodszy bieg w Polsce!

Na biegaczy czeka dystans 5km – idealny na rozpoczęcie sezonu. To impreza dla tych, którzy pałają miłością zarówno do biegania jak i do czekolady! Będzie dobra zabawa, ostra rywalizacja, ale też niezła uczta dla podniebienia!

Trasa biegu czekoladowego wygląda tak – możecie ją przestudiować, ale nie musicie – na metę i tak każdy trafi bez problemu, a tam będą już czekały czekoladowe rozkosze.

trasa-bieg-czekoladowy1

Wszyscy uczestnicy biegu na 5km będą także brać udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Partnerów Biegu.

Każdy biegacz, który pokona bieg w limicie czasu otrzyma na mecie oryginalny, tłoczony medal.

medal bieg czekoladowy

 

Opłata startowa do 10 stycznia 2016 wynosi 35zł.

Wstępnie ustalony limit uczestników I Biegu Czekoladowego to 400 osób.

Więcej o biegu na oficjalnej stronie:

www.biegczekoladowy.pl

Strona wydarzenia:

www.facebook.com/events/1649479155269550/

 

Dla tych, którzy chcieliby sprezentować komuś start w biegu czekoladowym – zapraszamy do zakupu Voucheru na start w biegu. Cena równa się wysokości opłaty startowej, czyli 35zł.

Obdarowana osoba będzie mogła bezpłatnie wziąć udział w Biegu Czekoladowym na 5km. Po biegu czeka na nią czekoladowy catering i możliwość udziału w losowaniu, w którym do wygrania wiele atrakcyjnych nagród od naszych Partnerów!
A może pokocha bieganie tak bardzo jak czekoladę?

Chętnych do zakupu – zapraszamy do kontaktu mailowego: biegczekoladowy@gmail.com

VOUCHER POST

Komentarze Facebook