Już po raz dwudziesty Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie będzie organizatorem Międzynarodowego Biegu Ulicznego rozgrywanego na dystansie 15 kilometrów. Tegoroczna edycja biegu odbędzie się w sobotę 29 sierpnia. Z racji tego, że będzie to bieg jubileuszowy organizatorzy wprowadzili kilka miłych niespodzianek dla uczestników jaworznickiej piętnastki.

Okolicznościowa koszulka techniczna, odlewany medal z wizerunkiem Kazimierza Orła- olimpijczyka, maratończyka i mistrza Polski w maratonie, który jest mieszkańcem Jaworzna, strefy kibicowania, jubileuszowy konkurs w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV  i AGD to niektóre z nich. Mając na uwadze coraz większą ilość kobiet startujących w jaworznickim biegu organizator wprowadził dodatkową kategorię wiekową w klasyfikacji kobiet K 50 ( 50 – 59 lat ).  Osoby,  które przebiegły wszystkie edycje jaworznickiej 15- tki otrzymają pamiątkowe statuetki. Opłata startowa na naszym biegu jest jedna z najniższych w Polsce i do dnia 21 sierpnia wynosi tylko 35,- zł.

W 20. Jubileuszowym Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Jaworznie organizator wprowadza  limit 1500 startujących. W przypadku osiągnięcia przed 21 sierpnia limitu 1500 uczestników panel zgłoszeń zostanie zamknięty.  Szczegóły dotyczące jaworznickiej piętnastki znaleźć można na stronie internetowej www.bieg.mckis.jaw.pl

 

Przypominamy:

– zgłoszenia elektroniczne i opłata startowa gwarantujące pełny pakiet- do 21 sierpnia lub wyczerpania

limitu 1500 osób,

– za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne i wpłacenie opłaty startowej

– ciekawa, niezapomniana trasa,

– rywalizacja sportowa w kilkusetosobowej grupie biegaczy.

Przed biegiem głównym odbędą się również biegi dla dzieci do 10 lat.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną do dnia 21 sierpnia poprzez strony

www.mckis.jaw.pl,

www.datasport.pl,

Informujemy również, że uruchamiamy zgłoszenia do 9. Jaworzno Triathlonu „Stalowy Sokół”, który odbędzie się 29 sierpnia 2015r. Zachęcamy wszystkich biegaczy do wypróbowania swoich sił w tej ciekawej imprezie. 400m pływania, 10 km na rowerze i 3 km biegu to dystanse, które są w zasięgu każdej wysportowanej osoby. Limit zgłoszeń to 260 osób, więc decyduje tu kolejność zapisujących się. W tej imprezie również każdy otrzymuje pamiątkową koszulkę i medal.

Ta impreza ma swój niepowtarzalny klimat- kto raz w niej wystartuje na pewno tu wróci.

 

ZAPRASZAMY DO JAWORZNA w imieniu Organizatorów !!!

 

 

Komentarze Facebook