Ruszyły zapisy na ORLEN Warsaw Marathon 2015

Właśnie wystartowały zapisy na ORLEN Warsaw Marathon 2015!
  • Trzecia edycja największej imprezy biegowej w Polsce wystartuje 26 kwietnia 2015 r.
  • Organizator zapewnia zniżki dla uczestników poprzednich edycji, opłaty startowe zaczynają się już od 62zł!
  • W ramach 3 Orlen Warsaw Marathonu odbędą się 85 Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn
  • Przyszłoroczna edycja zostaje wpisana do oficjalnego kalendarza Międzynarodowego Stowarzyszenia Maratonów i Biegów Ulicznych (AIMS), co niewątpliwie podnosi rangę tej imprezy.
  • Trasa jest w trakcie opracowywania. Przypominamy, że najlepszy wynik w maratonie na polskiej ziemi należy do Etiopczyka Tadese Toli (2:06:55) i został ustanowiony właśnie podczas Orlen Marathonu. Na tej samej imprezie został też ustanowiony najlepszy rezultat w historii startów Polaków na terenie Polski – Henryk Szost (2:08:55).

 

Więcej informacji na stronie Organizatora:
www.orlenmarathon.pl
oraz na ich fanpejdżu
www.facebook.com/orlenmarathon
 
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNezha Bidouane – marokańska gwiazda niosąca nadzieję
Następny artykułFARTLEK – baw się prędkością biegu
Tomasz Peisert
Redaktor naczelny, współwłaściciel, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, prowadząc grupy treningowe oraz tworząc poczytne teksty/felietony. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km - 35:19.