Skład polskiej reprezentacji na ME w Zurychu

fot. www.blv-online.de

Wczoraj zakończyły się 90 Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkoatletyce. Dla wielu zawodników była to ostatnia szansa na zdobycie kwalifikacji na sierpniowe mistrzostwa w Zurychu.

Szczegółowe wyniki znajdziecie pod poniższym linkiem:

MPS Szczecin 2014

Znamy więc już ostateczny skład naszych biegowych reprezentantów na 22 Mistrzostwa Europy w Zurychu. Oto oni:

 

Kobiety:

Małgorzata Hołub (KL Bałtyk Koszalin)

bieg na 400 metrów

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Justyna Święty (AZS-AWF Katowice)

bieg na 400 metrów

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Patrycja Wyciszkiewicz (SL Olimpia Poznań)

bieg na 400 metrów

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Angelika Cichocka (ULKS Talex Borzytuchom)

bieg na 800 metrów

bieg na 1500 metrów

 

Joanna Jóźwik (AZS-AWF Warszawa)

Bieg na 800m

 

Renata Pliś (MKL Maraton Świnoujście)

bieg na 1500 metrów

bieg na 5000 metrów

 

Karolina Jarzyńska (MKL Toruń)

bieg na 10 000 metrów

 

Karolina Kołeczek (UKS Trójka Sandomierz)

bieg na 100 metrów przez płotki

 

Joanna Linkiewicz (KS AZS AWF Wrocław)

bieg na 400 metrów przez płotki

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Katarzyna Kowalska (LKS Vectra Włocławek)

bieg na 3000 metrów z przeszkodami

 

Iga Baumgart (BKS Bydgoszcz)

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Agata Bednarek (AZS Łódź)

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Mężczyźni:

 

Robert Kubaczyk (OŚ AZS Poznań)

bieg na 100 metrów

sztafeta 4 x 100 metrów

 

Karol Zalewski (KS AZS UWM Olsztyn)

bieg na 200 metrów

sztafeta 4 x 100 metrów

 

Łukasz Krawczuk (WKS Śląsk Wrocław)

bieg na 400 metrów

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Jakub Krzewina (WKS Śląsk Wrocław)

bieg na 400 metrów

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Rafał Omelko (KS AZS AWF Wrocław)

bieg na 400 metrów

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Adam Kszczot (RKS Łódź)

bieg na 800 metrów

 

Artur Kuciapski (AZS-AWF Warszawa)

bieg na 800 metrów

 

Marcin Lewandowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

bieg na 800 metrów

bieg na 1500 metrów

 

Dominik Bochenek (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

bieg na 110 metrów przez płotki

 

Artur Noga (KS AZS AWF Kraków)

bieg na 110 metrów przez płotki

 

Patryk Dobek (SKLA Sopot)

bieg na 400 metrów przez płotki

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Mateusz Demczyszak (WKS Śląsk Wrocław)

bieg na 3000 metrów z przeszkodami

 

Krystian Zalewski (UKS Barnim Goleniów)

bieg na 3000 metrów z przeszkodami

 

Błażej Brzeziński (WKS Śląsk Wrocław)

maraton

 

Marcin Chabowski (STS Pomerania Szczecinek)

maraton

 

Yared Shegumo (AZS-AWF Warszawa)

maraton

 

Henryk Szost (WKS Grunwald Poznań)

maraton

 

Kamil Kryński (KS Podlasie Białystok)

sztafeta 4 x 100 metrów

 

Dariusz Kuć (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

Sztafeta 4 x 100m

 

Kamil Masztak (WKS Grunwald Poznań)

sztafeta 4 x 100 metrów

 

Adam Pawłowski sztafeta (OŚ AZS Poznań)

4 x 100 metrów

 

Andrzej Jaros (KS Agros Zamość)

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Kacper Kozłowski (KS AZS UWM Olsztyn)

sztafeta 4 x 400 metrów

 

Michał Pietrzak (AZS-AWF Katowice)

sztafeta 4 x 400 metrów