Przedstawiamy kolejną, bardzo ciekawą pozycję na rynku wydawniczym. Tym razem nie jest to klasyczny poradnik dla biegaczy ze szczegółowym opisem treningu, diety czy suplementacji. To raczej historia, którą napisało samo życie. Ronnie O’Sullivan to pięciokrotny mistrz świata w snookerze, przez wielu uznawany za najlepszego gracza na świecie!

Ronnie to jednak nie tylko wybitny snookerzysta, to również człowiek taki jak każdy z nas – z problemami, wewnętrznymi rozterkami i kroczący krętą drogą pełną wybojów i trudnych przeszkód. Na pewnym etapie życia ten wielki mistrz się pogubił – jego rodzice w skutek problemów z prawem trafili do więzienia, a on sam popadł w depresję – wtedy zaczęły się narkotyki, alkohol i coraz ciemniejsza wizja przyszłości.

 

Ronnie-running

 

Wtedy na jego drodze pojawiło się bieganie, które pozwoliło mu uwolnić się od nałogów. Właśnie o tym pisze w swojej wyjątkowej autobiografii, kładąc duży nacisk na opis treningów, zawodów i przygotowań do maratonów.

Ta książka to ogromny zastrzyk motywacji oraz inspiracji dla tych wszystkich, którzy jeszcze w siebie nie wierzą. Warto ją przeczytać by zrozumieć, że bieganie to nie tylko kilometry pokonywane codziennie – to również sposób na życie – lepsze życie!

 

osa-okladka-full

 

 

Informacje w sprawie powyższej książki można uzyskać poniżej:

Piotr Stokłosa | Promocja
Wydawnictwo SQN | ul. Tyniecka 35/2 | 30-323 Kraków
+48 882 104 676 | www.wsqn.pl | www.labotiga.pl

Komentarze Facebook