Specjalna oferta trenerska – tylko dla biegaczy z Poznania lub okolic

Wielu z Was ma swoje upragnione cele w bieganiu – debiut na 10km, życiówka w półmaratonie czy też ukończenie trudnego górskiego ultra. Czasami jednak trudno samemu zmotywować się do treningów czy też znaleźć odpowiedni dla siebie plan – zwłaszcza, że oprócz biegania jest jeszcze przecież praca, dom i inne obowiązki. Nie zawsze więc udaje się zrealizować to co by się chciało.

Wychodząc naprzeciw pędzącemu życiu i wyzwaniom jakie stawia nam bieganie proponujemy jeszcze lepszą niż dotychczas ofertę współpracy trenerskiej. Od teraz możesz realizować swoje treningi bezpośrednio pod okiem naszego trenera, który oprócz ustalenia Tobie planu treningowego – będzie towarzyszył Ci również w trakcie treningów. Nie ważne czy chciałbyś trenować o 6 rano czy o 20 wieczorem – razem ustalacie harmonogram treningów i trenujecie wspólnie (trener towarzyszy Ci biegnąc obok lub jadąc na rowerze w zależności od rodzaju treningu).

To doskonała propozycja dla tych, którzy nie czują potrzeby kontaktu z wirtualnym trenerem, ale potrzebują bezpośredniego wsparcia, motywacji i świadomości, że ktoś nad nimi czuwa.

Young couple: man and woman run together on a sunset on lake coast. Silhouette.

Zasady są następujące:

  • Zainteresowana osoba zgłasza się na maila: trenerbiegowy@gmail.com (warunkiem jest aby był to mieszkaniec/mieszkanka Poznania lub najbliższych okolic).
  • Wspólnie z trenerem zostają ustalone treningowe cele, rodzaje treningów, plan oraz dni w jakie zawodnik może trenować. Godziny są do ustalenia po konsultacjach z resztą teamu.
  • Całkowita liczba podopiecznych może wynieść maksymalnie 5 osób ze względu na konieczność skoordynowania treningów całego zespołu.
  • Treningi mogą odbywać się od poniedziałku do piątku. W szczególnych przypadkach również w weekendy.
  • Liczba treningów będzie uzależniona od poziomu zawodnika oraz celu jaki zostanie ustalony.
  • Trener dojeżdża do zawodnika we własnym zakresie w ramach współpracy.
  • Miesięczne koszty współpracy będą ustalane indywidualnie i będą uzależnione od ilości dni treningowych, ale na pewno nie przekroczą kwoty 700zł.
  • W ramach współpracy zawodnik ma nieograniczony kontakt z trenerem, szlifuje swoją formę bezpośrednio pod jego okiem, w razie pytań/wątpliwości może liczyć na fachową pomoc. Oprócz tego otrzymuje nieograniczony dostęp do fachowej literatury na temat biegania oraz pomoc w doborze odpowiednich odżywek i sprzętu sportowego. Jest również pomoc w doborze odpowiednich składników diety aby trening był jeszcze bardziej efektywny.
  • Oferta jest skierowana tylko do osób, które są całkowicie ukierunkowane na realizację określonego celu i są w stanie w 100% zaufać trenerowi.

 

tomek

Treningi będą prowadzone pod okiem Tomka Peiserta – trenera, redaktora naczelnego tego portalu, maratończyka i autora wielu publikacji dotyczących m.in. metod treningowych i psychologii biegania. Tomek ponad 30 razy stawał na podium biegów na długich dystansach (m.in. 1 miejsce w Maratonie Jastrowskim, 2 miejsce w Półmaratonie Jastrowskim, 2 miejsce w Maratonie Winnic, 1 miejsce w Biegu Brauna, brązowy medal Akademickich Mistrzostw Wielkopolski na 3000m, 3 miejsce w Ultramaratonie Zielonka Challenge).

Rekordy życiowe: maraton – 2:56:47, półmaraton – 1:18:17, 10km – 35:25.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!