Speed 600 IGNITE i IGNITE Ultimate – nowości na wiosnę od PUMY

W polskich sklepach PUMY i specjalistycznych sklepach sportowych od 1 marca każdy biegacz znajdzie swój but biegowy na nadchodzący sezon. Najnowszym dodatkiem w zestawieniu butów do technicznego biegania dla zaawansowanych biegaczy jest model Speed 600 IGNITE. Premierę teraz ma również najnowszy dodatek do rodziny IGNITE ciepło przyjętej w ubiegłym roku – but IGNITE Ultimate.

Speed 600 jest wyposażone w kombinację nowej technologii, zapewniającej amortyzację, wygodę i elastyczność

PUMA od zawsze zobowiązywała się do przesuwania granic innowacji produktów. Tym razem PUMA poszerza zakres butów przeznaczonych do technicznego biegania. Najnowszym dodatkiem w Serii Speed, jest model Speed 600 IGNITE. Uwzględniono przy jego tworzeniu różne style charakterystyczne dla wszystkich profesjonalnych biegaczy.

- REKLAMA -

Speed 600 IGNITE jest zupełnie nowym butem do technicznego biegania przeznaczonym dla szybszych osiągów każdego dnia. Kombinacja nowych technologii napędza popycha biegacza przed konkurencje i zawiera optymalną amortyzację komfort i elastyczność.

Specjalnie zaprojektowane przedstopie PROPULSION ZONE w modelu Speed 600 popycha biegacza do przodu i generuje więcej szybkości do fazy lądowania na palcach. Środkowa część podeszwy wyposażona jest w innowacyjną piankę IGNITE FOAM, która oddaje energię włożoną w pokonywanie kolejnych kroków, gwarantując dłuższą amortyzację i reakcyjność na podłoże. Z kolei technologia EVERFIT+ blokuje stopę dla płynniejszego dopasowania i bezpieczniejszego biegu, bez ograniczania naturalnego ruchu stopy. Odblaskowe pokrycie buta ułożone jest strategicznie na cholewce, zapewniając widoczność nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Running_Women_Speed600

Najbardziej energetyczny model butów do biegania wyposażony w nowoczesną piankę, gwarantującą jedyną w swoim rodzaju amortyzację i czucie podłoża

Po zaprezentowaniu rodziny butów do biegania IGNITE w 2015 roku, PUMA z dumą ogłasza najnowszy dodatek do kolekcji – PUMA IGNITE Ultimate.

Dzięki innowacyjnej piance IGNITE FOAM i wyjątkowej mieszance PU, IGNITE Ultimate zapewniają wygodę i energię na każdym treningu. Za sprawą podniesienia wysokości podeszwy i jodełkowego wzoru, IGNITE Ultimate zapewniają najwyższą amortyzację i elastyczność, aby pozwolić ci biegać dłużej i dalej.

Ułożenie podeszwy w najnowszych IGNITE Ultimate pozwala butom na kompresję objętości podczas kontaktu z podłożem, a następnie wzmacnia odbicie dla zwiększenia zwrotu energii. Pianka IGNITE zbudowana jest z trójwarstowej siatki przynosi pełny komfort i oddychanie stopie. Zastosowanie takiego materiału pomaga odwzorować naturalny krok biegowy, prowadząc ruch płynną linią od pięty do palców.

puma-ignite wkładkaNowe buty IGNITE Ultimate pomogą w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w RIO całej rzeszy lekkoatletów PUMY, w tym najszybszemu człowiekowi świata, Usainowi Boltowi.

– W PUMIE nigdy nie przestajemy wdrażać innowacji do wszystkich naszych produktów. Nie istnieje dla nas punkt docelowy – naszym celem jest nieskończone tworzenie najszybszych produktów na rynku. Przy nowych IGNITE Ultimate jesteśmy przekonani, że wznieśliśmy technologię IGNITE na jeszcze wyższy poziom i nie zamierzamy się na tym zatrzymać – komentuje Kohei Hagio, Starszy Dyrektor od Zarządzania Biegową i Treningową Linią Produktową.

Usain_Bolt_Running_Ignite-Ultimate