Sprawdź się w górach! Bieg Górska Przygoda już 15 listopada w Wiśle

Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji szykuje kolejną imprezę dla fanów biegania. Już w przyszłym miesiącu odbędzie się bieg górski, jakiego jeszcze nie było! Portal Biegologia.pl obejmuje patronat medialny nad tym wyjątkowym sportowym wydarzeniem.

15 listopada Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji wraz z Hotelem Podium oraz Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix serdecznie zapraszają na bieg górski Górska Przygoda, który zostanie zorganizowany w Wiśle. Na uczestników czekać będzie 14 kilometrowa trasa poprowadzona po górskich szlakach. Dodatkowo, kierując się rosnącym zapotrzebowaniem na zawody Nordic Walking,  dla pasjonatów marszu z kijkami również przygotowano oddzielną konkurencję.

 

górska przygoda

 

Start i Meta zawodów mieścić będzie się w Hotelu Podium w Wiśle. Również tam znajdować będzie się biuro zawodów.

Rejestracja on-line na stronie stowarzyszenia: www.sportpelenpasji.pl.

Tymczasem zapraszamy na wydarzenie organizatora na facebooku, gdzie co rusz pojawiają się nowe informacje: https://www.facebook.com/events/287016571496455/

 

Organizator

Sport Pełen Pasji

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł5 najczęstszych błędów żywieniowych przed startem
Następny artykuł„Niewiarygodny Cel. Jak biegać świadomie” Eric Orton – recenzja książki
Tomasz Peisert

Redaktor naczelny i właściciel portalu, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, tworząc rozmaite teksty/felietony, prowadząc biegowe akademie i warsztaty. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Dzięki swojej dociekliwości doprowadził do wyjścia na jaw wielu mrocznych spraw z biegowego światka. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km 35:19.