Drogie biegaczki i biegacze z Poznania i okolic!

Jest Was coraz więcej, chcecie trenować, startować i bić kolejne rekordy? Mamy więc dla Was propozycję. Chcemy wyjść Wam naprzeciw dlatego postanowiliśmy rozpocząć cykliczne spotkania pod hasłem „Środowe treningi z Biegologia.pl”.

Będziemy wspólnie trenować – interwały, podbiegi, biegi ciągłe, krossy, a także elementy techniczne jak skipy, rytmy czy ćwiczenia uzupełniające. Będzie więc wspólna motywacja, mnóstwo pozytywnej energii, ale także okazja do nawiązania nowych znajomości i fajnego spędzenia czasu. Przede wszystkim jednak będą to solidne treningi, dzięki którym wzmocnicie swoją formę pod naszym okiem. W okresie zimowym skupimy się na treningach siły biegowej dlatego zaczniemy od podbiegów, które będziemy wykonywać na ul. Wileńskiej. Przed każdym treningiem podzielimy się na grupy według stopnia zaawansowania tak aby każdy sobie poradził.

Spotykamy się w środy o godz. 19:00 przy Malta Yacht Club. Będą to spotkania cykliczne, choć mogą zdarzyć się dni, w które obowiązki redakcyjne uniemożliwią nam poprowadzenie treningów. O każdym spotkaniu będziecie się jednak dowiadywać wcześniej na specjalnej grupie o nazwie „Treningi z Biegologia.pl w Poznaniu.” Adres grupy: https://www.facebook.com/groups/972436472833035/?fref=ts

Treningi będą prowadzić trenerzy z naszego portalu – Ola i Tomek Peisert.

 

Tomek_PeisertTomasz Peisert – redaktor naczelny portalu Biegologia.pl, trener i biegacz z 14 letnim stażem. Autor niezliczonej ilości felietonów oraz były konsultant biegowy Radia Zet. Jego rekordy życiowe to: maraton 2:56:47 oraz półmaraton 1:18:17, 10km – 35:19. Stawał już blisko 30 razy na podium. Jest zwycięzcą Maratonu Jastrowskiego z 2014 roku, w 2013 zajął drugie miejsce na Lubuskim Maratonie Winnic.

 

 

 

 

ola obózOla Peisert – żona Tomka i również trenerka od wielu lat. Ola jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski na średnich dystansach oraz byłą reprezentantką Polski na Mistrzostwach Europy i Świata w Biegach Przełajowych. Obecnie trenuje głównie pod biegi uliczne, jej najlepsze wyniki to 36:41 na 10km, 1:23:40 w półmaratonie i 3:07 w maratonie. W imprezach, w których startuje prawie zawsze staje na podium. Ma 17 letnie doświadczenie biegowe.

 

 

UWAGA: Wszystkie treningi są bezpłatne i trwają od 1h do 1,5h. 

Komentarze Facebook