Warszawa, 5 stycznia 2017 r. – Dzisiaj Reebok wprowadził na rynek nowe buty treningowe z serii Reebok CrossFit Nano 7 i tym samym potwierdza wiodącą pozycję wśród marek obuwniczych, kierujących ofertę do środowiska CrossFitu. Nowy but treningowy linii Nano precyzyjnie współgra z sylwetką sportowca i doskonale dopasowuje się do jego ruchów.

Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zastosowana w nich technologia NANOWEAVE sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbardziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze Nano.

Dodatkowo udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocnienie pięty zaś gwarantuje pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu podczas treningu. A wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów.

Po raz pierwszy w historii serii Nano, premierowe obuwie będzie dostępne dla wszystkich fanów fitnessu już w styczniu. Oznacza to, że będą oni mogli cieszyć się wysmakowanym wzornictwem butów oraz jego dynamiką i dopasowaniem podczas Reebok CrossFit Games Open 2017. Co więcej, dzięki Nano 7 każdy miłośnik fitnessu będzie mógł cieszyć się każdą nanosekundą treningu w 2017.

Reebok zawsze stara się dostarczać najlepsze produkty dla środowisk CrossFitu i fitnessu. Nieustająco rozwijamy i udoskonalamy tę najbardziej wszechstronną, treningową serię jaką jest Nano. Naszym celem jest także umożliwienie sportowcom poruszania się w jak najbardziej naturalny i płynny sposób.” – przyznaje Eliza Godzimirska, Brand Activation Manager Reebok Poland.

Podobnie jak w poprzednich edycjach Nano, także tym razem Reebok postawił na odświeżenie i unowocześnienie linii. Obok technologii NANOWEAVE model Nano 7 cechują także:

  • Wyrafinowane, anatomiczne dopasowanie – wzmocniona podstawa stopy gwarantuje moc, stabilność i dynamikę ruchu,

  • Udoskonalona warstwa RopePro – zapewnia jeszcze większą trwałość i ochronę buta, a wykorzystanie nowoczesnego, gumowego tworzywa pozwala na utrzymanie wysokiej przyczepności i wytrzymałości podeszwy środkowej,

  • Amortyzacja i pochłanianie wstrząsów dzięki wkładce Ortholite – umożliwia większą płynność ruchów podczas treningu.

Chcemy ugruntować pozycję Reebok jako topowej marki produkującej odzież i obuwie dla środowiska CrossFitu. Umacniamy nasze więzi ze sportowcami i dostarczamy im produkty, które są kluczowe dla każdego treningu” – dodaje Eliza Godzimirska.

Reebok CrossFit Nano 7 są dostępne na Reebok.pl od 5 stycznia 2017 roku.

 

 

 

Komentarze Facebook