W 2017 pokaż nie tylko szybkość na trasie, ale i styl. Jeśli jeszcze nie wiem, jak się ubrać na wiosenne wybieganie, doradzi Ci znany i ceniony projektant mody ukrywający się pod pseudonimem Compressport. Znasz jego kolekcje? Sprawdź, jak prezentują się najnowsze biegowe trendy, które będą królowały w nowym sezonie.

Na swobodny trening

Wsparcie, komfort i styl – to pierwsze trzy słowa, które kojarzą się z kolekcją Compressport. Na pierwszy ogień na wybiegu staje koszulka biegowa Training Shirt. Idealnie sprawdzi się na trening w domu, na siłowni, w lesie czy też na ulicy. Sprawdzisz jej działanie niezależnie od tego, jakie warunki preferujesz. Koszulka do biegania cechuje się niezwykłą lekkością. Zaledwie 80 g materiału sprawia, że produkt jest niemal niezauważalny na skórze. Jeśli lubisz bardzo intensywny wysiłek, możesz po drodze ominąć pot. Hydrofobowa tkanina nie chłonie wody, przez co czujesz się komfortowo, a dodatkowo nie ma to wpływu na wagę. Koszulka biegowa występuje w wersji damskiej oraz męskiej.

Zatrzymaj ciepło na początku wiosny

Każdy z nas chce uniknąć wychłodzenia organizmu podczas treningu, a biegać się chce… Gdy temperatura nie sprzyja jeszcze wybitnie swobodnemu wysiłkowi na świeżym powietrzu, z pomocą nadchodzi kolejny twór sportowego projektanta – koszulka termiczna 3D Thermo. Dostępna w wersji bez rękawów, z krótkim oraz z długim rękawem. Compressport zostawia wybór stylowej kreacji każdemu, nie narzucając utartego schematu. Niezwykle cienkie włókna i wsparcie dotlenienia to aspekty, na które najczęściej zwraca się uwagę w tym produkcie. Organizm czuje się bardziej rześko, a Ty sam zauważysz różnice już po pierwszych treningach. Zapobiegnij poceniu się i jednocześnie uniknij ochłodzenia. Compressport kompleksowo dba o wszystkie potrzeby sportowca, nie zapominając przy tym o stylowej kombinacji.

We wszystkim dobrze, ale w bluzie najlepiej!

Wspomniane wcześniej koszulki doskonale posłużą jako pierwsza warstwa biegowego stroju na chłodny dzień. Oczywiście, zdarzą się na pewno tacy, którym takie wsparcie wystarcza, jednak tym, którym ciągle zimno, Compressport proponuje dodatkowe wsparcie. Termiczna bluza biegowa 3D Thermo Hoodie jeszcze mocniej wspiera przed utratą ciepła i zachowaniem optymalnej temperatury ciała. Te właściwości są możliwe ze względu na właściwe wykonanie opierające się na kontroli ciepła, kontroli postawy oraz pochłanianiu wstrząsów. Dwie ostatnie technologie sprawiają, że możesz jeszcze dłużej czerpać radość z treningu, nie przeciążając tym samym ramion, a ponadto bicepsy i przedramiona są chronione przed wstrząsami i wibracjami. Z Compressport w 100% skupisz się na wysiłku i osiągniesz najlepszy wynik! A gdyby jednak nie… Przynajmniej zostaje Ci klasowa stylówka – czego nie dobiegasz, to dowyglądasz ;)

Komentarze Facebook