Outdoorowa marka Merrell została oficjalnym sponsorem Tough Mudder – cyklu biegów przełajowych z przeszkodami. Mamy dla Was bardzo dobrą informację – trzy teamy z Polski będą mogły wygrać pakiety startowe na zawody, które odbędą się już 24 września w Londynie. Na uczestników czekają niezapomniane emocje i świetna zabawa. Jeśli jesteś gotów zmierzyć się z przeszkodami, błotem i swoimi słabościami, a przy okazji chcesz poczuć się jak Rambo, stwórz swoją drużynę i wspólnie weźcie udział w konkursie!

Tough Mudder to tor specjalny przeszkód o długości 16 – 19 km, który testuje wytrzymałość, siłę fizyczną oraz psychikę. Od 2010 roku w zawodach, które zorganizowano w 6 krajach wzięło udział ponad 2,5 miliona zawodników. W tym wyścigu bardzo istotne jest koleżeństwo i dobra współpraca w zespole. Niektórych przeszkód nie sposób pokonać samemu. Czas wykonania zadanie nie ma znaczenia, nie jest nawet mierzony. Zamiast podium na uczestników czeka kufel zimnego piwa, t-shirt i pomarańczowa opaska.
Nie boisz się błota? Lubisz mierzyć się z przeszkodami i bez strachu stawiasz czoło nowym wyzwaniom? Zgłoś swoją drużynę, składającą się maksymalnie z czterech osób, z bieraj głosy, a być może to właśnie Ty i Twój zespół wystartujecie w zawodach 24 września w Londynie!

Zgłoszenia do Merrell Challenge można składać od 27 czerwca do 27 lipca 2016 roku. W tym czasie każda z drypowinna zebrać jak najwięcej głosów. To jest isto konkursu. Każdy zespół może zgłosić się tylko raz.

 Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie

0x01 graphic

Komentarze Facebook