Wytypuj czas Szosta na ME i wygraj buty New Balance 890v4!!!

Są Mistrzostwa Europy… jest i konkurs dla Was! Tym razem bohaterem naszego konkursu będzie ten, na którego większość biegaczy liczy w Zurychu najbardziej – Henryk Szost – nasz najlepszy maratończyk, który zmierzy się z królewskim dystansem już w niedzielę 17 sierpnia. Jego zadanie to – zostać mistrzem Europy, a Wasze – oszacować czas jaki uzyska na mecie. Swoje strzały wpisujcie w  odpowiedziach poniżej. Macie czas do soboty do północy.

Zwycięzcę ogłosimy w niedzielę 17.08 w godzinach popołudniowych, a zostanie nim ta osoba, która najtrafniej oszacuje wynik Heńka:) Wynik podajemy z dokładnością do 1 sekundy. 

 

Powodzenia wszystkim:) / fot.interia.pl
Powodzenia wszystkim:) /
fot.interia.pl

 

Jeśli kilka osób poda ten sam wynik, który okaże się zwycięski, wówczas robimy dogrywkę z dodatkowym typowaniem konkursowym. Jakim? To wyjdzie w praniu:)

W przypadku gdyby (odpukać) Szost w skutek jakiś problemów musiał zejść z trasy albo w ogóle by nie wystartował – wówczas szybko robimy kolejny konkurs z innym pytaniem.

Zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma od nas bardzo ciekawe pod względem designu, dynamiczne, szybkie i pełne innowacyjncyh systemów buty New Balance 890v4!!! 

Czas start – głosujemy:)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł10 tekstów, które najbardziej wkurzają biegacza
Następny artykułME w Zurychu – 1 dzień (wyniki i awanse Polaków w konkurencjach biegowych)
Tomasz Peisert

Redaktor naczelny i właściciel portalu, biegacz – amator od 15 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, tworząc rozmaite teksty/felietony, prowadząc biegowe akademie i warsztaty. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Dzięki swojej dociekliwości doprowadził do wyjścia na jaw wielu mrocznych spraw z biegowego światka. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km 35:19.