Seria biegów XRUN – są to biegi górskie o trudnych i wymagających trasach. Główną ideą jaką kierowaliśmy się przy wyznaczaniu trasy była chęć zaskakiwania uczestników jej różnorodnością. Uczestnik raz biegnie szeroką leśną drogą po chwili skręca w wąską ścieżkę, przeskakuje przez jar rzeczny, pokonuje stromy podbieg po czym znowu przez chwilę ma okazję przyspieszyć na szerokim odcinku leśnej drogi. Takie zaprojektowanie trasy powoduje, że staje się ona wymagająca ale w zamian za to dostarcza sporo wrażeń.

 

Charakterystyka trasy XRUN Kornatka:

Długość trasy ~16 km, przewyższenia +-600 m.

Termin: 19.02.2017

Nawierzchnia jest urozmaicona.  Przeważa ziemia z kamieniami ~70% (w zimie zmrożona), ubita droga leśna ~20%, miękka ściółka leśna ~7%, kilkaset metrów asfaltu.

Nasze biegi są dobrą zabawą, fajną imprezą gdzie przebiegniesz po dobrze przygotowanej i ładnej trasie, najesz się do syta i poznasz fajnych ludzi, po prostu będziesz się dobrze bawił.

 

 

Jednak sam bieg to jedno, ale jak wiadomo po zawodach w zimie trzeba dobrze zjeść i czymś się rozgrzać:)

Na mecie dostaniesz piwo z regionalnego browaru a dla szybszej regeneracji wielki kotlet schabowy z ziemniakami, zasmażaną kapustą i gorącą herbatą.

Żebyś miał lepszą motywację do biegu oprócz klasyfikacji indywidualnej stworzyliśmy kategorię drużynową. Jeżeli nie masz drużyny, w dniu zawodów, przy odbiorze pakietu szybko zapiszemy Cię do jakiejś. Nie będzie to wymagało od Ciebie żadnych dodatkowych czynności i zobowiązań a może dzięki temu poznasz nowych ludzi albo wygrasz medal w klasyfikacji drużynowej! 

 

Serwis Biegologia.pl jest partnerem medialnym całego cyklu imprez.

strona biegu
http://xrun.io/

fan page
https://web.facebook.com/xrun.io/

wydarzenie
https://web.facebook.com/events/633419716843216/

relacja filmowa z drugiego biegu który się odbył w Kornatce w październiku 2016
https://web.facebook.com/xrun.io/videos/1206253696122309/

relacja filmowa z pierwszego biegu który się odbył w Kornatce w lutym 2016
https://web.facebook.com/Dobczycki.Klub.Biegacza/videos/595514923930122/

 

Komentarze Facebook