Po wielkim sukcesie premiery kolekcji Athletics, adidas odsłania nową wersję kultowej bluzy z kapturem Z.N.E. Model Z.N.E. Travel Hoodie został zaprojektowany z myślą
o podróży i koncentracji przed startem – momentach kluczowych dla każdego sportowca.

 

Rewolucyjna linia Athletics dedykowana jest sportowcom i zawodnikom, którzy nawet podczas odpoczynku potrzebują wysokiej jakości produktów.  Bluza z kapturem Z.N.E. ma pomóc zawodnikom utrzymać koncentrację w najbardziej istotnych momentach, czyli przed i po samym starcie. Ambasadorzy linii – Gareth Bale i Simona Halep oraz grono innych sportowców otrzymali kultowy model bluzy, który daje możliwość lepszego zdystansowania się od zewnętrznych bodźców. Dla każdego zawodnika, niezależnie od tego czy jest to profesjonalista czy amator, podróż na miejsce startu jest częścią wyzwania i wpływa na wynik sportowy. Elementem wyróżniającym Z.N.E. Travel Hoodie jest oversizowy krój, przyjemny w dotyku, bardzo gruby materiał oraz dodatkowe usztywnienia, które eliminują odgłosy z zewnątrz i zapewniają większą wygodę w ruchu.

Od momentu premiery kolekcji we wrześniu 2016, ponad 18 000 sportowców z całego świata zostało wyposażonych w bluzę z kapturem Z.N.E. Duży komercyjny sukces i komfort jaki zapewnia bluza Z.N.E. spowodowały, że doczekała się ona swojej nowej, ulepszonej wersji umożliwiającej przyjemne i spokojne podróżowanie na miejsce startu. Bez stresu, bez hałasu, w skupieniu i odprężeniu.

 

adidas_garethbale_02

 

Komentarze Facebook