Trwają zapisy drużyn do Wrocław Business Run – największego charytatywnego biegu biznesowego w formie sztafety. Pokonaj trasę 3 września 2017 wraz z 5 osobową drużyną i pomóżmy osobom z niepełnosprawnością ruchową powrócić do normalnego życia!

W Wrocław Business Run mogą wziąć udział wszystkie osoby, które dokonają zgłoszenia pięcioosobowej drużyny poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: wroclawbusinessrun.pl. Wysokość opłaty startowej całego zespołu wynosi 350 zł. Wrocławscy biegacze spotkają się 3 września na wrocławskiej Pergoli, skąd ruszą trasą o długości 3,8 km, by na końcu czerpać satysfakcję z ruchu i pomocy osobom z niepełnosprawnością ruchową.

Pomagam Bardziej
W ciągu sześciu lat imprezy w całej Polsce udało się pomóc 139 osobom. Taka skala możliwa jest także dzięki akcji „Pomagam Bardziej” skierowanej do tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą sami wystartować w sztafecie. Zadaniem każdego zespołu zarejestrowanego do biegu jest nie tylko sam start, ale też zbiórka środków i zachęcanie znajomych, współpracowników i rodzin to wpłacania darowizn na rzecz beneficjentów Wrocław Business Run POD TYM LINKIEM http://wroclawbusinessrun.pl/pl/uczestnicy . Drużyna, która w danym miesiącu zbierze w ten sposób najwięcej środków, otrzyma żółtą koszulkę lidera zaprojektowaną przez Łukasza Jemioła.

Biegnij w Wrocław Business Run, trenuj z Fitness Academy
Już od sierpnia, w każdą środę o godzinie 18:30 pod iglicą zorganizowane zostanę bezpłatne sesje treningowe prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z Fitness Academy, które pomogą uczestnikom dobrze przygotować się do biegu. Przygotujcie się na 1,5 godzinny trening  – mówi trener Paweł Matner z Fitness Academy. Aktywności połączona z pomaganiem, to najpiękniejsze co możemy podarować osobom potrzebującym. Cieszę się, że mogę wziąć udział w WBR i przygotować biegaczy do tego najpiękniejszego biegu charytatywnego, za każdego trzymam kciuki – do zobaczenia!

 

 

Komentarze Facebook