Niskie opłaty startowe, pełna wyzwań trasa w pięknej scenerii jeziora Pogoria III, co najmniej 30 przeszkód na 8 km trasie – 3 maja Masakrator opanuje Dąbrowę Górniczą!

Pozytywnie Zakręceni i CSiR w Dąbrowie Górniczej, przy wsparciu Crossfit Sparta Rage i dotacji z Urzędu Miasta w DG , organizują Masakrator Run – pierwsze takie zawody w Zagłębiu Dąbrowskim. Na około ośmiokilometrowym dystansie wokół jeziora Pogoria III zawodników czeka 30 przeszkód (np. ściany, rampy, liny, opony, drut kolczasty oraz wiele innych), które stanowią nie lada wyzwanie i zapewniają ogromne emocje.

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 18 lat, nie mają przeciwwskazań do biegów długodystansowych oraz podpiszą oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. Za pisemną zgodą rodziców, do startu dopuszczone zostaną również osoby, które w dniu zawodów będą miały ukończone 16 lat. Zawodnicy klasyfikowani będą w następujących kategoriach: indywidualna mężczyzn i indywidualna kobiet, drużynowa ( ilość osób w drużynie jest nieograniczona, na wynik końcowy składa się czas 2 najszybszych mężczyzn i 2 najszybszych kobiet z drużyny), służby mundurowe ( wojsko, straż pożarna, policja, itd.), najlepsze przebranie oraz „najlepsza klata”.

IMGP7091

Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej zawodów www.pozakreceni.pl/masakratorrun/, w razie niewyczerpania limitu zawodników, istnieje również możliwość zgłoszeń bezpośrednio w biurze zawodów. Opłaty startowe wynoszą: 79 zł do 31.03.2016, 89 zł do 30.04.2016, a w dniu zawodów 100 zł.

Jest to wyzwanie dla biegaczy wszelkiego kalibru, którym „zwykłe” bieganie przestaje wystarczać – tych rywalizujących o nagrody, jak i tych walczących o ukończenie. Zwolennicy tego typu zawodów twierdzą, że kto raz przeżyje taką przygodę, na jednym starcie nie poprzestanie. Jeśli szukasz mocnych wrażeń, chcesz pokonać własne słabości, przekroczyć granice swoich możliwości, bądź też zobaczyć jak robią to inni, ta impreza jest dla Ciebie! Zmasakruj się 3 Maja w Dąbrowie Górniczej!

MASAKRATOR GOT

Komentarze Facebook