fot.orlenmarathon.pl

Od wielu miesięcy losy przyszłorocznej edycji ORLEN Warsaw Marathon były niepewne. Do naszej jak i do wielu innych redakcji dochodziły informacje jakoby bieg miał się już w ogóle nie odbyć. Biegacze czekali i czekali, a na oficjalnej stronie oraz fanpage’u maratonu nie było żadnych informacji. Wielu już zaczęło tracić cierpliwość, ponieważ fanpage „żył”, wciąż pojawiały się nowe posty, ale żaden nie związany z tym czy impreza się w ogóle odbędzie. Dziś już wiadomo i jest to informacja potwierdzona – ORLEN Warsaw Marathon odbędzie się 23 kwietnia 2017 roku.  

Według wstępnych informacji pomiędzy zarządem spółki, a komitetem organizacyjnym pojawiło się porozumienie i impreza będzie się odbywała także podczas najbliższych kilku lat.

To bardzo dobra informacja dla wszystkich, którzy chwalili sobie wysoki poziom organizacyjny poprzednich edycji. OWM wyznaczył nowy standard wśród polskich maratonów i to tutaj padały najlepsze wyniki w Polsce na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Cieszymy się więc, że impreza się jednak odbędzie i mamy nadzieję, że w przyszłości biegacze nie będą musieli czekać tak długo na informację czy kolejna edycja się odbędzie – ba, oby więcej takich spekulacji nie było.

Czekamy więc na edycję 2017 na której znowu padnie pewnie grad życiówek. Póki co nie wiadomo kiedy ruszą zapisy, ale gdy tylko będzie taka informacja damy Wam znać.      

Komentarze Facebook