10 pięknych stron biegania

0
Na zdjęciu głównym... również biegaczka:)

Bieganie to piękny sport – tak zwykło się mawiać już od dawna. Jednak piękno to pojęcie bardzo ogólne. Czasami zbyt ogólne by zrozumieć je w całości. Bieganie pozwala poznawać piękno natury, piękno rywalizacji, piękno wygrywania, ale… nie oszukujmy się – bieganie to również piękne, wysportowane i czarujące kobiety – pełne pasji i naturalnego wdzięku. Takich dziewczyn nie znajdziecie na imprezie, pełnej tandetnych, plastikowych laleczek, które po 1km biegu potrzebowałyby pomocy medycznej.

Dziewczyny, które Wam prezentujemy to biegaczki z różnych części Polski – wśród nich są zarówno te, które trenują zawodowo, jak również amatorki (Panowie bez skojarzeń). Dlaczego Wam je pokazujemy? Między innymi dlatego aby przekonać negatywnie myślących, że bieganie wbrew stereotypom wcale nie odejmuje kobiecości, a wręcz jej dodaje. Te dziewczyny są tego najlepszym dowodem! Specjalnie umieściliśmy ich niebiegowe zdjęcia aby pokazać, że na co dzień są po prostu piękne, seksowne i naturalne! Wśród nich mamy zarówno biegaczki zawodowe jak i amatorki – łączy je pasja i niabanalne piękno!

10 pięknych stron biegania

 

runthe world

 

 

Pierwszą bohaterką naszego zestawienia jest Katarzyna Gorlo – jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce ( http://www.runtheworld.pl/). Niech jednak nie zwiedzie Was jej delikatna, słowiańska uroda – ta dziewczyna biega maraton ponizej 3:10 zawstydzając tysiące mężczyzn. Dla jej fanów mamy jednak złą informację – jest zajęta:)

 

Komentarze Facebook