10 powodów, dla których bieganie jest lepsze od związku!

0
Bieganie to pasja, hobby

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego tak wiele ludzi mówi, że kocha bieganie? Wbrew pozorom to nie tylko puste słowa, bo w bieganiu naprawdę można się zakochać po uszy. A w czym bieganie jest lepsze od klasycznego związku? Przekonaj się sam! Powodów znalazłem aż 10!

Bieganie nie strzela focha.

Możesz biegać, możesz opuścić trening na kilka dni, możesz wrócić do niego po kilku miesiącach przerwy, a ono będzie cierpliwie czekać na Ciebie bez żadnych pretensji.

Bieganie wybacza.

Możesz biegać z kontuzją, możesz bieganie zwyzywać, możesz na bieganiu oszczędzać, a ono i tak Ci wybaczy. Bieganie jest pełne zrozumienia i empatii. Zawsze i wszędzie.

Bieganie nigdy nie kłamie.

Po kilku miesiącach biegania zawsze zobaczysz pozytywne efekty. Po kilku miesiącach związku – niekoniecznie. Nigdy nie nakryjesz biegania z inną w łóżku. Możesz być pewny, że będzie Ci wierne do końca Twoich dni.

Bieganie nie szlaja się po nocach ze znajomymi.

Jest zawsze z Tobą. Gdy potrzebujesz biegania, jest gotowe o każdej porze dnia i nocy. Nie musisz go szukać, budzić czy namawiać. Jest gotowe 24 godziny na dobę.

Bieganie nie traci kasy na pierdoły.

Może i Ty tracisz kasę na nie, ale ono nigdy. Zna wartość pieniądza więc nie lata po sklepach jak oszalałe.

Bieganie nie ma teściowej.

Nie ma też teścia, zawistnego brata czy głupiutkiej, złośliwej siostry. Wchodząc więc w związek z bieganiem nie musisz się obawiać, że osoby trzecie będą ładować Ci się do życia z butami.

Z bieganiem nie grozi Ci wpadka.

Robicie to, jest cudownie, trwa to nawet kilka godzin, potem finiszujecie. Stoisz wtedy na mecie zrelaksowany jak po super seksie, ale nie musisz się martwić, że będzie z tego dziecko. Jedyne co się urodzi, to pewnie kolejne pomysły na zawody.

Bieganie nie jest zazdrosne.

Jesteś z bieganiem w stałym związku, ale pomimo tego możesz sobie iść na rower, pograć w krykieta, popływać czy zaliczyć partyjkę squasha. I nie musisz mieć z tego powodu wyrzutów sumienia, bo bieganiu jest to obojętne chociaż… dla bezpieczeństwa zalecamy stałość w uczuciach.

Bieganie na pewno dobrze wychowa Twoje dziecko.

Nie musisz się martwić, że sprowadzi je na złą drogę czy da zły przykład. Po prostu uczyni z Twojej pociechy sprawną i wesołą osobę, do tego bardziej sumienną i zorganizowaną. No i nie zgarnie jego 500zł!

Po rozstaniu z bieganiem nie musisz martwić się o alimenty.

Nie musisz też martwić się o wspólny kredyt, długi czy inne zobowiązania finansowe. Po prostu zrywacie ze sobą i tyle. Ty przybierasz na wadze lub zajmujesz się innym sportem, a bieganie od razu znajduje sobie kogoś w Twoje miejsce.

I co? Bieganie vs Związek 1:0 :)

 

 

 

 

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here