Anita Włodarczyk Mistrzynią Olimpijską!

0

To nie żart, dzisiaj czyli 14 sierpnia 2018 roku Anita Włodarczyk została oficjalnie Mistrzynią Olimpijską w rzucie młotem. Jak to możliwe? Dziś bowiem odebrano Tatianie Łysenko złoty medal, który wywalczyła w 2012 roku w Londynie. U Łysenko już wcześniej wykryto doping, ale dopiero teraz złoto oraz tytuł Mistrzyni Olimpijskiej trafiły w ręce Anity Włodarczyk. 

Sama Anita na Twitterze skomentowała to w ten sposób:

“Chciałabym podzielić się z wami piękną informacją, którą otrzymałam kilka godzin temu od Polskiego Komitetu Olimpijskiego, który otrzymał oficjalne informacje z Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego dotyczącą przyznania mojej osobie złotego medalu igrzysk olimpijskich z Londynu z 2012 roku. Jest to dla mnie piękny dzień. Tak jak miałam piękną, złotą niedzielę w Berlinie, tak dzisiaj, we wtorek 14 sierpnia, dotarła do mnie super wiadomość. Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa, czekam teraz na to, aż medal trafi w moje ręce” – powiedziała.

Ta wiadomość cieszy wszystkich, ale niestety wyjątkowego momentu dekoracji oraz słuchania hymnu Polski nikt Anicie nie wróci. Jest więc radość, ale na pewno w sercu pozostaje pewien niedosyt oraz żal. Tak czy inaczej cieszmy się, że sprawa została rozwiązana do końca.

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here