Biegaj i wspieraj! Pobiegnij w Biegu SGH dla Mateuszka!

0
bieg sgh 2018

15 kwietnia już po raz piąty odbędzie się niezwykły bieg. Bieg SGH to impreza, która z roku na rok coraz bardziej rozwija skrzydła. Wysoki poziom organizacji, ciekawa trasa, a przede wszystkim wspaniała atmosfera, którą tworzą zaangażowani w organizację studenci.

ZAPISZ SIĘ

Bieg SGH to nie tylko impreza okraszona sportową rywalizacją, ale również okazja do otwarcia serc na pomoc potrzebującym. W tegorocznej edycji swoim startem pomagasz Mateuszowi. Chłopczyk, który niedawno skończył rok, choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jest to choroba, na którą istnieje lek, nie jest jednak dostępny w Polsce i jest bardzo drogi. Właśnie dlatego łączymy siły aby zachęcić jak najwięcej osób do uczestnictwa w biegu i aktywnej pomocy.

bieg sgh dla mateusza

Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej imprezy przewidywana liczba uczestników tegorocznej edycji to aż 1600 osób. Wśród nich będą zarówno starzy wyjadacze jak również amatorzy oraz mnóstwo debiutantów dla których Bieg SGH jest doskonałą okazją do rozpoczęcia swojej sportowej przygody. Nie miej wątpliwości, aby być tam z nami!

ZAPISZ SIĘ

bieg sgh pakiet

Bieg stwarza możliwość sprawdzenia się na trasie 5 i 10km, ale to nie wszystko! Na młodych adeptów biegania czeka także trasa o długości 1km na której swoich sił spróbować mogą dzieci od 8 do 15 roku życia. Podzieleni na kategorie wiekowe będą mogli posmakować sportowej rywalizacji i być może jak ich rodzice – zakochać się w bieganiu.

Jest jeszcze coś co wyróżnia ten bieg i co również stanowi jego siłę – AMBASADORZY BIEGU, których jest tutaj bez liku. Znani i lubiani ludzie sportu, których obecność to gwarancja dodatkowego turbodoładowania pozytywnej energii. Oto oni:

1Łukasz Oskierko

Dobrze znany trener ADIDAS Runners Warsaw. Startuje w Biegu SGH od 3 lat, a dwukrotnie zajął w nim pierwsze miejsce – wpadajcie zobaczyć czy Oskier ustrzeli w tym roku hat-tricka!

2Julita Kotecka-Nerek


Wiecznie uśmiechnięta trenerka ADIDAS Runners Warsaw startuje u nas na 10km – podobno samo przebywanie z Julitą powoduje wzrost radości w życiu o 120%, a co dopiero bieganie, więc nie zmarnujcie tej okazji!

3Marcin Frej i Kamila Gąsiorek


Twórcy Zabiegani.TV, czyli pierwszego na świecie talk-show w biegu, biegali już z niejedną gwiazdą, a teraz pobiegną z Wami! Możecie ich spotkać na dystansie 10 km, może złapią kogoś na wywiad? ?

4Michał Bernardelli


Legenda nie tylko SGH, ale przede wszystkim polskiego biegania. Zdobywał medale Mistrzostw Polski na 1500, 3000 oraz 5000m, a wielokrotnie też złoto na Mistrzostwach Świata Weteranów – nie mogło go zabraknąć na Biegu SGH

 

5Krzysztof „Diablo” Włodarczyk


Nie od dziś wiadomo, że wbrew pozorom fighterzy mają ogromne serca do pomocy innym! Krzysztof Diablo Włodarczyk, wybitny polski bokser i mistrz świata, na Bieg SGH wpadnie z synem, który wystartuje w Biegu dla Dzieci.

6Szymon Kołecki


Na co dzień podnosi ciężary, a poprzez udział w Biegu SGH będzie pomagał unieść ciężar leczenia rocznego Mateuszka. Co więcej – wpadnie z córkami, więc jeśli chcecie pobiec z Szymonem, to zapisujecie swoich podopiecznych na Bieg dla Dzieci!

 

7Marek Tronina


Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie też osoba świetnie Wam znana – Marek Tronina – Dyrektor Maratonu Warszawskiego i ekspert w organizowaniu imprez biegowych.

 

Z taką ekipą można przenosić góry. Zabiegani żacy, zawodowcy i amatorzy, vipy oraz mnóstwo kibiców – nie będzie zatem przesadą jeśli stwierdzimy, że 15 kwietnia będzie prawdziwym biegowym świętem. A jako, że dzień święty – święcić należy, nie ma innej opcji jak tylko wystartować, poczuć te emocje, a przede wszystkim pomóc Mateuszkowi, który czeka na Wasze życiówki i otwarte serca.

15 kwietnia widzimy się przed klubem Stodoła skąd startujemy – po rekordy, emocje i marzenia.

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here