Biegacz z Ukrainy pobity przez wolontariuszkę w Biurze Zawodów!

0
biegacz zmęczony i załamany po biegu

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło dziś z rana w Dronosławicach w woj. opolskim. W miejscowości tej organizowany jest właśnie Zimowy Półmaraton, a od 7 rano można już odbierać pakiety startowe. Jeden z uczestników – Dmitrij, obywatel Ukrainy miał jednak wyjątkowego pecha.

Mężczyzna jest w naszym kraju dopiero od miesiąca i nie zna jeszcze zbyt dobrze języka polskiego. Wszedł zatem do biura zawodów, podszedł do młodej dziewczyny, która wydawała numery startowe i powiedział: Mam ochotę na numerek. Oddasz mi się? Zdanie oczywiście miało brzmieć – Chciałbym otrzymać swój numer startowy. Może mi go Pani dać? Niestety zdanie wypowiedziane przez Dmitrija wywołało złość dziewczyny, która wstała sprzed biurka i skopała Ukraińca w obecności innych biegaczy i biegaczek.

Dmitrij uciekł z biura zawodów i szybko pobiegł do organizatora, któremu opowiedział co się stało: Chciałem namówić na numerek dziewczynę z biura, a ona zła, pobiła, nie chciała mi się oddać. Dyrektor biegu niewiele myśląc uderzył biegacza w twarz i szybko powiadomił policję.

Aktualnie Dmitrij siedzi zamknięty na sali gimnastycznej i czeka na przybycie policji, która prawdopodobnie zabierze wszystkich uczestników tego nieporozumienia w celu złożenia wyjaśnień na komendzie.

 

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here