Biegi wirtualne – wirtualne zawody.

Biegi wirtualne stają się w Polsce coraz popularniejsze. To nie tylko doskonała okazja do tego by sprawdzić swoją aktualną formę, ale też świetnie się bawić, poznać nowe osoby i zdobyć medal bez konieczności tracenia pieniędzy oraz czasu na dojazd na zawody. Nasz portal jest organizatorem największego w Polsce cyklu biegów wirtualnych – jednak o bardzo nietypowej formule. O co chodzi? Wyjaśnimy już za chwilę. Najpierw zajmijmy się przez chwilą samą ideą wirtualnego biegania. Skąd tak duża popularność tego typu biegów w Polsce i na świecie?

Wirtualne biegi – bez podziałów, bez stresu i bez pośpiechu

Ludzie pokochali wirtualne bieganie z różnych powodów. Pierwszym i chyba najważniejszym z nich jest fakt, że biegnąc wirtualnie nie musisz nic. Biegniesz z wieloma innymi osobami, ale nie czujesz presji, nie musisz się obawiać, że ktoś będzie z Ciebie szydził czy, że nie zmieścisz się w limicie – biegi wirtualne nie mają na ogół żadnych limitów. Dla wielu osób takie biegi to również doskonały wstęp do biegów realnych, sposób na przełamanie wstydu i postawienie pierwszego kroku w zupełnie nowym kierunku. Wielu biegaczy i biegaczek dzięki biegom wirtualnym rozpoczęło nowe, lepsze, a przede wszystkim zdrowsze życie.

Zawsze chętnie w żółwim tempie – biegi wirtualne Biegologia.pl

Biegi wirtualne organizowane przez nasz portal, jak już wcześniej wspomnieliśmy, mają bardzo nietypową formułę. Każdy uczestnik realizuje swój bieg w dowolnym miejscu w Polsce lub na świecie w wyznaczonym przez nas przedziale czasowym. Pod tym względem wygląda to standardowo jak w przypadku innych biegów. Co zatem wyróżnia nasze biegi wirtualne? Otóż prawie za każdym razem wyznaczamy specjalne limity tempa aby biec jak najwolniej. Stąd też nazwa żółwiowe biegi wirtualne. Np. w naszym pierwszym 10km biegu No To Żółwik Run 2019 nie wolno było przekraczać tempa 6:00/km. Efekt był taki, że ponad 2000 osób pokonało dychę w czasie powyżej godziny. W taki właśnie sposób promujemy powolne bieganie, dla zdrowia, bez spięcia na wynik i bieganie, w którym każdy uczestnik czuje się dobrze.

I to jest właśnie nasze hasło: Zawsze chętnie w żółwim tempie!

Biegi wirtualne – kalendarz

Znajdź bieg wirtualny idealny dla siebie i biegnij z uśmiechem na ustach!

Wiesz już z czym to się je. Wiesz jakie są zalety biegania wirtualnego więc jeśli chciałbyś spróbować takiej formy ruchu, to zapraszamy Cię serdecznie do startu w naszych imprezach, których jest naprawdę sporo. Do wyboru, do koloru.

Biegi Wirtualne Biegologia.pl – aktualne biegi 

Poniżej kilka przykładowych medali, które można było już zdobyć w naszych biegach.

Biegi wirtualne

Żółwiowa Triada Biegowa

Biegi wirtualne 2020

Medal bieg wirtualny

A to wyjątkowe trofeum Złotego Żółwia ma szansę zdobyć każdy kto ukończy wyznaczone przez nas biegi w 2020 roku. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas na biegi@biegologia.pl 

Złote Żółwie 2020

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here