Biegowa majówka w Beskidzie Żywieckim – trenuj z najlepszą polską ultramaratonką!

0

Chcesz spędzić aktywnie, biegowo długi weekend? Solidnie potrenować przed takimi imprezami jak Rzeźnicki Festiwal Biegowy czy Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy? A może po prostu chcesz się zdrowo zmęczyć i odciąć się od zgiełku miasta nie wydając zbyt wiele? Dobrze trafiłeś – to jest oferta dla Ciebie.

Przedstawiamy ekspresowe, 5-dniowe zgrupowanie adresowane do osób aktywnych, dla których dystans 15 kilometrów w konwersacyjnym tempie nie stanowi problemu. Możecie spędzić sporo czasu na biegowych szlakach oraz na treningach uzupełniających. Tempo będzie zróżnicowane a treningi dostosowane do waszych potrzeb. Czeka Was solidna dawka górskich kilometrów, jednak nie zabraknie także treningów na asfalcie oraz ćwiczeń siłowych i rozciągających.

 

Dlaczego warto wybrać się na biegową majówkę?

Miejsce zgrupowania majówkowego nie jest przypadkowe. Położona z dala od innych zabudowań unikalna agroturystyka „Kubiesówka” pozwoli Wam zapomnieć o zabieganym, codziennym życiu i będziecie mogli oddać się wyłącznie waszej pasji. Do najbliższego sklepu trzeba dojść 2 km, bowiem prywatne schronisko położonej jest na wysokości 868 m.n.p.m. nieopodal wsi Glinka-Ujsoły w Beskidzie Żywieckim.

Prowadzący odbywali już w tym miejscu zarówno zgrupowania letnie jak i zimowe oraz wykuwali tutaj formę jeszcze w czasach juniorskich. Znają każdy tutejszy szlak jak własną kieszeń. Przyszykujcie się na wymagające treningi, jednak nie obawiajcie się. Priorytetem jest zdrowe i przede wszystkim bezpieczne bieganie prowadzące do prawidłowego rozwoju sportowego. Trenerzy zadbają o to, abyście zmęczyli się w kontrolowany i rozsądny sposób, który przyniesie efekt na górskich i asfaltowych zawodach. Dodatkowo możecie liczyć na to, że tutejsze widoki wynagrodzą Wam trudy związane z mozolnymi podejściami. Przy sprzyjającej pogodzie ze schroniska można zobaczyć Tatry!

 

Szczegóły dotyczące wyjazdu

Termin: 29 kwietnia – 3 maja (od obiadu do obiadu)

*W przypadku frekwencji nie przekraczającej 8 osób, organizator zastrzega sobie odwołanie zgrupowania, przy jednoczesnym oddaniu wszelkich należności zapisanym uczestnikom.

Miejsce: Beskid Żywiecki schronisko KUBIESÓWKA, więcej na stronie obiektu: www.kubiesowka.pl

 

Cena: 600 zł

Wyżywienie: Pełne, domowe z 3 posiłkami dziennie. Po wcześniejszym zgłoszeniu także wegetariańskie.

 

Trener: Maciej Żukiewicz instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, trener BiegamBoLubię, Ożarów Mazowiecki Biega, LKS Olymp Błonie, szkoleniowiec rekordzistki Polski i wielokrotnej mistrzyni Polski w biegach ultra Aleksandry Niwińskiej

 

 

 

 

 

Dojeżdżająca w trakcie: mgr fizjoterapii, najlepsza w Polsce ultramaratonka Aleksandra Niwińska. Aktualna rekordzistka Polski w biegu 12 godzinnym (najlepszy wynik w 2016 roku na świecie) Ruda Śląska 2016; drużynowa brązowa medalistka Mistrzostw Świata i drużynowa srebrna medalistka Mistrzostw Europy w biegu 24 godzinnym Turyn 2015. 4-krotna Mistrzyni Polski w biegu 24 godzinnym (2010-2013 rok), Mistrzyni Polski w biegu na 100 km (2010 r)

 

 

 

 

 

 

Opcjonalnie: drugi trener lekkiej atletyki współpracujący z obozygorskie.pl w zależności od frekwencji obozu

Organizatorem obozu jest  firma „MIDORI” Aleksandra Niwińska Gabinet Fizjoterapii i masażu.

 

Kontakt:

Aleksandra –  534 898 555

Maciej – 510 186 108

E-mail: obozygorskie@gmail.com

Komentarze Facebook