Buty biegowe Altra – prezentujemy dla Was modele, zaczynamy testy!

0

Jakiś czas temu pisaliśmy o bardzo mocnym debiucie butów Altra na polskim rynku. Wasze zainteresowanie marką przeszło nasze najśmielsze oczekiwania dlatego tym razem przedstawimy Wam poszczególne modele – spójrzcie jak prezentują się te niezwykłe biegowe buty – które z nich to rasowe terenówki, które są idealne dla początkujących, a w których staniesz się pogromcą szos.



Każdy but opatrzyliśmy tylko krótkim opisem abyście zapoznali się z modelami i dowiedzieli pokrótce który do jakiego biegania nadaje się w szczególności. Szczegółowe opisy wraz ze specyfikacją techniczną oraz cenami i wersjami damskimi oraz innymi kolorami znajdziecie na stronie dystrybutora  

TRICENTRE 

 

ALTRA ESCALANTE – rasowa szosówka, lekka, dynamiczna i znakomicie dopasowująca się do stopy. Jednocześnie bardzo dobrze amortyzująca i komfortowa. Polecana zarówno na treningi jak i starty w zawodach.

ALTRA TORIN 3.0 – elastyczne buty treningowe o bardzo dobrej amortyzacji. Polecane zwłaszcza dla początkujących i średniozaawansowanych biegaczy. Pomimo znakomitej amortyzacji i sprężystości mają niższa masę w porównaniu do treningówek innych firm.

ALTRA OLYMPUS 2.5 – buty trailowe zaprojektowane we współpracy zarówno z amatorami jak i wytrawnymi biegaczami. Charakteryzuje je świetna przyczepność, bardzo komfortowa wyściółka oraz niezwykłe pewne trzymanie na zbiegach.

ALTRA LONE PEAK – rasowe terenówki przeznaczone do biegania nawet w bardzo wymagającym terenie. Wybierane często przez bardzo dobrych biegaczy trailowych oraz tych, którzy poszukują maksymalnej kontroli w trakcie bieganiaw terenie.

ALTRA ONE – ultra lekkie buty przeznaczone do startów w zawodach oraz szybkich treningów. Pomimo niskiej wagi zapewniają wysoki komfort biegu i kontrolę nawet przy wysokich tempach. Dzięki odpowiedniej amortyzacji mogą z nich korzystać także szybsi biegacze o wyższej wadze.

ALTRA TIMP – buty przeznaczone do biegania w najtrudniejszym terenie, nieprzemakalne i niezwykle dobrze stabilizujące stopę. Są stworzone do biegania w miejscach gdzie nawet trudno się chodzi. Jeśli startujesz w imprezach typu Łemkowyna czy Ultramaraton Magurski – sprawdzą się idealnie.

 

 

 

ALTRA SUPERIOR 3.0 – uniwersalny but stworzony do biegania zarówno w terenie jak i w mniejszym stopniu po asfalcie. Bardzo komfortowy i trwały sprawdzi się bardzo dobrze na zawodach gdzie nawierzchnia często się zmienia.

Buty, które widzicie na zdjęciu głównym to modele: damski Escalante oraz męski Torin i to właśnie od nich zaczęliśmy nasze testy na nawierzchniach twardych. Testujemy także model Superior, który od kilku dni katowany jest w Sudetach Wałbrzyskich.

Komentarze Facebook