Chcesz biegać w barwach Biegologia.pl TEAM? Dołącz do nas – otwieramy klub!

0
Zdjęcie przedstawia grupę, która już teraz biega z nami co środę. Teraz drużyna będzie już oficjalna:)

Liczba fanów na fanpage’u naszego portalu zbliża się już powoli do 30 tysięcy dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym licznym prośbom i stworzyć wreszcie oficjalny Biegologia.pl TEAM.

Będzie to klub biegacza otwarty dla wszystkich – młodych i starszych, tych co dopiero zaczynają swoją biegową przygodę i tych doświadczonych. Chodzi głównie o to abyśmy się zjednoczyli i zaczęli startować we wspólnych barwach Biegologia.pl TEAM.

Zasada jest prosta – każdy kto chciałby do nas dołączyć powinien po prostu wysłać do nas swoje dane: Imię, nazwisko, datę urodzenia, rekordy życiowe, kilka słów o sobie oraz fotkę. Wtedy będziemy na bieżąco dopisywać nowych biegaczy i biegaczki. Zgłoszenia przyjmujemy na maila tomasz.peisert@tomaszpeiser.nazwa.pl (Tomek będzie głównym koordynatorem całego teamu). 

Nie przewidujemy żadnych opłat, składek członkowskich czy innych ukrytych kosztów. Każdy z Was będzie mógł natomiast za jakiś czas – zamówić i zakupić koszulkę klubową, której projekt przedstawimy już wkrótce.

Jak wszystko się rozkręci to co jakiś czas będziemy organizować zjazdy klubowe w różnych, ciekawych miejscach w Polsce, a na organizowanych przez nas imprezach będziemy tworzyć specjalne klasyfikacje i mistrzostwa Biegologia.pl TEAM.

Klubowicze będą mogli liczyć na wymianę doświadczeń, a także wskazówki i porady od naszych trenerów. Jednym zdaniem – będzie się działo:)

Czekamy na Was!

Komentarze Facebook