Chcesz przetestować nowe NB Fresh Foam Zante i Boracay?

0

Sezon na bieganie trwa cały rok, ale cztery razy w roku New Balance prezentuje ulepszone wersje swoich flagowych butów do biegania. W tegorocznym sezonie absolutnym hitem będą modele oparte na technologii NB Fresh Foam z serii Zante oraz Boracay, które świetnie sprawdziły się na rynku amerykańskim.

Warto podkreślić, że w nadchodzącym sezonie biegowym w butach z technologią FreshFoam będzie trenować i startować Yared Shegumo, główny faworyt DOZ Maratonu w Łodzi. Wicemistrz Europy z Zurychu od grudnia intensywnie trenuje w Etiopii pod sztandarem New Balance. Warto zaznaczyć, że start w Łodzi będzie dla niego jedynym maratonem w tym roku w Polsce.

yared
Czas to jedna z najcenniejszych rzeczy jaką mamy, dlatego firmie NB jako przedstawicielowi jednej z najstarszych marek biegowych na świecie zależy, aby więcej czasu poświęcać na bieganie niż na czytanie o tym. Dlatego idąc z duchem czasu chcieliby zaprosić do aktywnego śledzenia ich kanału na Instagramie (www.instagram.com/newbalancebieganie) gdzie na bieżąco będą zdradzać Wam szczegóły związane z nową kolekcją biegową.

W tajemnicy zdradzamy, że w ciągu najbliższych kilku tygodni wybiorą swoich testerów, którzy jako pierwsi w Polsce będą mieć możliwość przetestowania serii Boracay i Zante.

Komentarze Facebook