Co nowego w New Balance? Kolekcja butów biegowych na jesień 2014.

0

New Balance słynie z butów o doskonałej jakości, ale też z niebanalnego designu. Ich produkty cieszą się niesłabnącym powodzeniem od ponad 100 lat. Tworząc więc kolekcję na jesień 2014 nie mogło być inaczej. Buty o ciekawej i radosnej wręcz kolorystyce przyciągają wzrok, a zastosowane systemy gwarantują wysoki komfort biegania. I nie piszemy tego dlatego aby pokazać je w jak najlepszym świetle, piszemy tak, bo kolekcja zaproponowana przez NB na sezon jesienny naprawdę robi wrażenie. Pokazujemy je Wam jako pierwsi. Zresztą – zobaczcie sami!

 

Oto krótki przewodnik po świecie butów New Balance. Aby nie pogubić się w tych wszystkich numerkach i sybolach - sprawdź co konkretnie oznaczają i wybierz odpowiednie buty dla siebie.
Oto krótki przewodnik po świecie butów New Balance. Aby nie pogubić się w tych wszystkich numerkach i symbolach – sprawdź co konkretnie oznaczają i wybierz odpowiednie buty dla siebie.

 

New Balance W1080v4 i M1080v4
(W – womens, M – Mens, v4 – 4 odsłona)
Cena 499zł

W1080

 

1080RO4v4

 

Buty przeznaczone dla osób ze stopą neutralną oraz supinującą do biegania na twardych nawierzchniach. Jest to już IV gen. cieszącego się uznaniem wśród biegaczy modelu 1080. Technologie takie jak N2, czy Abzorb dbają o najwyższy poziom amortyzacji. Dzięki 8 mm różnicy wysokości pomiędzy położeniem pięty w stosunku do palców model 1080 umożliwia nam bardziej naturalne ułożenie stopy podczas biegu. Obuwie od strony wewnętrznej zostało wykończone bezszwowo, dzięki czemu nie powoduje otarć podczas biegu. Podeszwa wykonana z materiału o zwiększonej odporności na ścieranie.

New Balance 880BY4 – M880v4
Cena 449zł

W880

 

IMG_4867

 

Obuwie dla biegaczy ze stopą neutralną oraz supinującą, przeznaczone na twarde nawierzchnie. Czwarta edycja cieszącego się ogromnym zainteresowaniem treningowego modelu 880, który sprawdzi się zarówno podczas treningów na średnich, jak i długich dystansach. Dodatkową ochronę zapewnia nam technologia Tbeam kontrolująca ruchy skrętne oraz stabilizująca stopę podczas treningu. Pianka Acteva Lite w połączeniu z amortyzacją Abzorb nadaje bardzo dobrą amortyzację przy zachowaniu lekkości obuwia. Dzięki 12 mm różnicy wysokości pomiędzy położeniem pięty w stosunku do palców model 860 umożliwia bardziej naturalne ułożenie stopy podczas biegu.

New Balance 860
Cena 459,99 zł

860SG4v4

 

IMG_4878

 

Buty do biegania przeznaczone dla osób ze stopą pronującą do biegów na twardych nawierzchniach. Jest to czwarta edycja znanego od roku 2011 modelu 860. M860BG4 jest to model treningowy przeznaczony do średnich oraz długich dystansów, charakteryzujący się bardzo dobrą amortyzacją, przy zachowaniu niewielkiej wagi. Dzięki 12 mm różnicy wysokości pomiędzy położeniem pięty w stosunku do palców model 860 umożliwia bardziej naturalne ułożenie stopy podczas biegu.

New Balance MT980RB Fresh Foam
Cena 449 zł

W980

 

Buty przeznaczone dla osób ze stopą neutralną oraz supinującą do biegania na miękkich nawierzchniach. Model 980 został wyposażony w innowacyjną piankę Fresh Foam. Dzięki specjalnej budowie jest wyjątkowo lekka, dobrze zamortyzowana oraz odporna na odkształcenia. Wierzch buta został wykonany z bardzo dobrze oddychającego poliestru, a dzięki bezszwowemu łączeniu poszczególnych elementów nie jesteśmy narażeni na otarcia podczas długich treningów. Drop 4mm zapewnia naturalne ułożenie stopy podczas biegów.

New Balance 980 Fresh Foam
Cena 449 zł

980OR

 

980BG

 

Buty przeznaczone dla osób ze stopą neutralną oraz supinującą do biegania na twardych nawierzchniach. Model 980 został wyposażony w innowacyjną piankę Fresh Foam. Dzięki specjalnej budowie jest wyjątkowo lekka, dobrze zamortyzowana oraz odporna na odkształcenia. Wierzch buta został wykonany z bardzo dobrze oddychającego poliestru, a dzięki bezszwowemu łączeniu poszczególnych elementów nie jesteśmy narażeni na otarcia podczas długich treningów. Drop 4mm zapewnia naturalne ułożenie stopy podczas biegów.

New Balance 890
Cena 399 zł

W890

 

W890v4

 

Buty przeznaczone dla osób ze stopą neutralną oraz supinującą do biegania na twardych nawierzchniach. Połączenie technologii Abzorb oraz REVlite zapewni bardzo dobrą amortyzację, przy zachowaniu niewielkiej wagi. Obuwie w rozmiarze 43 waży zaledwie 240g. Dzięki 8 mm różnicy wysokości pomiędzy położeniem pięty w stosunku do palców model 890 umożliwia nam bardziej naturalne ułożenie stopy podczas biegu.

New Balance MT110
Cena 399 zł

IMG_4809

 

Buty przeznaczone dla osób ze stopą neutralną oraz supinującą do biegania na miękkich nawierzchniach. Dzięki 4 mm różnicy wysokości pomiędzy położeniem pięty w stosunku do palców model ten umożliwia nam bardziej naturalne ułożenie stopy podczas biegu. Podeszwa wykonana w technologii REVlite zapewnia bardzo dobrą amortyzację przy zachowaniu niewielkiej wagi obuwia.

 

A już niedługo przetestujemy dla Was wybrane modele z kolekcji New Balance i sprawdziwmy jak się sprawują bezpośrednio w terenie. 

Na razie kończymy testy modelu NB 1490v1 oraz NB 790v3. 

Komentarze Facebook