Cross Trzebnicki 2016 | Galeria zdjęć z biegu!

0

To była dopiero IV edycja Cross’u Trzebnickiego, a na mecie już ponad pół tysiąca biegaczy! Pamiętam kiedy 4 lata temu ProRun Wrocław zorganizował pierwszy cross nikt nawet nie marzył o takiej frekwencji. Teraz z perspektywy czasu wygląda to zupełnie inaczej… świetna trasa [na podobnej pętli kiedyś organizowane były Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzików MTB], ogromne wsparcie gminy, profesjonalizm ProRun’a i sukces organizacyjny gotowy! Oby tak dalej :)

Punktualnie o godzinie 11:00 ponad 5 setek biegaczy wyruszyło na bardzo wymagające 3 pętle Crossu Trzebnickiego. Już po pierwszej pętli widać było, że Las Bukowy znowu zaskoczył słabiej przygotowanych biegaczy. Już na 3 km w ogonie stawki pojawiali się “piechurzy”… na kolejnych podbiegach było ich więcej… i jeszcze więcej :)

P1340124

 

Pierwszy ma mecie wśród mężczyzn pojawił się Paweł Pelc z Wrocławia, który prawdopodobnie na ostatnich metrach przypuścił zmasowany atak i wyprzedził Łukasza Dziądziaka, który prowadził cały bieg przez ponad 2 pętle.  Wśród kobiet pewnie i ze spora przewagą zwyciężyła Anna Więcek z Wrocławia, która każdą z pętli pokonała niemal w identycznym czasie!

Pełne wyniki biegu >>

Pogoda dopisywała nie tylko biegaczom… fotografom również :)

Oddajemy w Wasze ręce sporą galerię zdjęć z 3, 6 i 10 km – proszę się częstować!


Galeria zdjęć:

Cross Trzebnicki 3 km >> 

Cross Trzebnicki 6 km >>

Cross Trzebnicki Meta >>

Fotki Marka >> 

 

 

 

Komentarze Facebook