“Cwaniak” na Półmaratonie Warszawskim – oszukał, ale wpadł dzięki zdjęciom

4

Do obecności biegowych oszustów zaczynamy się już powoli przyzwyczajać. Na biegach stanowią już prawdziwą plagę. Tym razem dzięki czujności jednej z naszych czytelniczek światło dzienne ujrzał kolejny akt bezczelnego kombinatorstwa. 

13. PZU Półmaraton Warszawski ukończyło ponad 12 tysięcy biegaczek i biegaczy. Wśród nich Pan z numerem 8723, który na mecie zameldował się z całkiem przyzwoitym czasem 1:33:36. Pan biegacz nazywa się… Katarzyna Ciesielska i ma 30 lat.

Dobre miejsce w klasyfikacji kobiet

Kolega najwyraźniej postanowił sprawdzić swoich sił w klasyfikacji kobiet i poszło mu całkiem dobrze, bo zajął 76 miejsce w klasyfikacji pań i 38 w K30. Przyznajcie sami, że miejsce w pierwszej setce na tak dużej imprezie to powód do dumy. Jeszcze większy powód do dumy byłby gdyby Pani Kasia dokonała tego sama, a nie posługując się kolegą.

Za mało sprytu

Swoją drogą kolega wyszedł na frajera – skoro już biegł świadomy, że oszukuje, mógł chociaż unikać fotografów. Tymczasem na serwisie FotoMaraton.pl możemy znaleźć co najmniej kilkanaście podobnych ujęć na których dumnie prezentuje swoją postać. Co ciekawe, gdyby miał on numer jakiejś koleżanki z K50 zająłby drugie miejsce w kategorii wiekowej. Szkoda słów…

Gratulacje od całej redakcji

Sprawa została już przekazana do organizatorów i mamy nadzieję, że podejmą oni kroki zarówno w stosunku właścicielki numeru startowego jak i anonimowego “Janusza”, który pobiegł za nią. Panu “Januszowi” mimo wszystko gratulujemy dobrego wyniku i polecamy na kolejne biegi taki oto zestaw startowy:

Więcej o biegowych oszustach i pseudo cwaniaczkach znajdziecie TUTAJ

 

Komentarze Facebook

4 KOMENTARZE

  1. Bez przesady… może koleżanka nie mogła wystartować a po prostu nieogarneli zmiany danych…

  2. No i zrobiliście z Człowieka CHAMA/DZIADA/OSZUSTA… Pobiegł za kogoś, ktoś nie mógł i tyle. Ot sensacja, to nie jest oszustwo tylko BRAK POINFORMOEANIA ORGANIZATORÓW O ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI /ZMIANIE.

  3. Tania sensacja… Nie odebrał nikomu nagrody, numer miał czyli pakiet opłacony, nie biegł bez numeru jak niektórzy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here