Gdynia Półmaraton – prezentacja medalu

0

Do Gdynia Półmaratonu pozostało niespełna 100 dni. Organizatorzy zaprezentowali dziś oryginalny medal, który zawiśnie na szyjach biegaczy 19 marca. Na liście startowej jest już ponad 2000 zawodników.

Szkoda, że nie możemy wręczyć biegaczom medalu jeszcze przed biegiem – śmieje się rzecznik prasowy Gdynia Półmaratonu, Jasiek Szczepłek. – Wzór nawiązujący do busoli mógłby wskazać drogę do mety gdyńskiego półmaratonu. Z pewnością nasz medal wyślemy do przedstawicieli IAAF aby przypomnieć, że właściwy kierunek do organizacji Mistrzostw Świata w 2020 w półmaratonie to „Kierunek Gdynia” – dodaje Szczepłek.

Gdynia Półmaraton odbędzie się 19 marca 2017 roku. Na liście startowej jest już ponad 2000 biegaczy. Zapisy odbywają się za pośrednictwem portalu www.SlotMarket.pl. Do końca grudnia obowiązuje niższa opłata startowa – 79 zł.

6 stycznia uruchomiona zostanie rejestracja dla sztafet. Każdy zawodnik z trzyosobowej drużyny będzie miał do pokonania ok. 7 km. Również w styczniu swoje treningi będą mogli rozpocząć młodzi adepci biegania. W sobotę, 18 marca na Skwerze Kościuszki odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży. Rejestracja otwarta zostanie w styczniu. Organizatorzy zapowiadają jeszcze kilka nowości.

Więcej informacji na www.gdyniapolmaraton.pl oraz www.facebook.com/gdyniapolmaraton

Organizatorem Gdynia Półmaratonu jest agencja Sport Evolution, która wraz z Gdyńskim Centrum Sportu organizuje zawody triathlonowe IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife, które zostały uznane za najlepszą imprezę sportową w Gdyni w 2015 roku.

Komentarze Facebook