Gdzie i jak biegają czytelnicy Biegologia.pl?

0
fot. Instagram @biegiem.przez.zycie Człowiek jest sam sobie jedynym ograniczeniem, jedyną przeszkodą na drodze do celu. #motivation #motywacja #bieganie #biegologia #bieg #biegam #biegamy #liście #jesien

Na podstawie zdjęć, które nasi czytelnicy umieszczają w serwisie Instagram z hashtagiem #biegologia postanowiliśmy zobaczyć jakimi są biegaczami.

Gdzie i jak biegają? Czy często startują w zawodach? Oto tylko garstka wybranych zdjęć z ponad 1000 ujęć, które już pojawiły się na Instagramie z naszym hashtagiem. Zapraszamy do oglądania!

 

Biegacze jak się już ostro wkręcą i złapią biegowego bakcyla – zaczynają startować na potęgę o czym świadczą ilości numerków startowych

i medali, których kolekcje bywają imponujące

Z racji, iż mój sezon startów powoli dobiega końca i ja chciałabym się pochwalić się tegorocznym dorobkiem. To było świetne pół roku, dużo super treningów, startów, życiówek i przede wszystkim cudownych biegaczy poznanych nie tylko na zawodach?? ciągła praca, treningi, wytrwałość i samodyscyplina pokazuje że jeżeli czegoś bardzo chcemy, możemy to osiągnąć. Pół roku temu, nie pomyślałam że przebiegne półmaraton albo poprawie czas na 10km aż o 9min! Mam nadzieję, że doda mi to skrzydeł na przyszły rok i nadal będę czerpać z biegania taka radoche jak dotychczas?? #bieg#bieganie#biegologia#biegaczka#polishrunner#happy#medal#medals#medale#run#running#runner#biegi#zawody#kocham#sport#fit#fitspiraton#keepgoing#motivation#Poland#ślimakteam#biegambolubie Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Majszyk (@ewelinaaem)

Nie brakuje też takich, którzy uwielbiają cykle biegowe, biegowe grandprix itp.

Startują w biegach ulicznych…

Ale i trasy przełajowe im nie straszne…

Stadionu też nie omijają…

Trenują samotnie…

Wrzesień minął bardzo pozytywnie. Nogi po sierpniowym przymusowym odpoczynku kręciły się, aż miło. Niespodziewana życiówka w półmaratonie w Pile i złamanie kolejnej granicy mocno zmotywowało mnie do pracy. Jest szybciej i dłużej. Długie wybiegania w równych tempach dają efekt. Podsumowanie statystyczne to 279 km w nogac i 20 dni treningowych. Dawno nie było tak dobrze. Czas jesiennych startów może być owocny, ale trzeba ten rygor utrzymać. Polecam rollery do automasażu to dobrzy przyjaciele. UWAGA! Poszukuję pakietu startowego na półmaraton w Kościanie. To ostatni element brakujący do Korony. Jeżeli ktoś ma jakieś informacje BARDZO PROSZĘ O KONTAKT! #bieg #bieganie #biegologia #sport #halfmarathon #półmaraton #korona #pomoc #run #running #koscian #trening #wybieganie Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zbyszek Klipow (@zibi07)

Ale i grupowe bieganie sprawia im frajdę…

Oprócz biegania – nie zapominają o ćwiczeniach uzupełniających

Core stability w lesie? A dlaczego nie? ;) :) #leśnedrogi #las #lubietobieganie #bieganie #bieg #run #running #socialrunner #biegologia #adidas Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Sedlak (@lubietobieganie)

Biegają nocą…

I w pełnym słońcu

Choć bieganie bywa męczące – widać, że oni to kochają!

Motywacja. #mountains #running #mountainrunning #bieganie#góry#biegologia #biegigorskie #biegigórskieryglice #ryglice #runforfun Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tobiasz Paluch (@tobiaszpaluch)

Jeśli chcesz dzielić się z innymi swoją biegową pasją – korzytając z Instagrama dodaj koniecznie hashtag #biegologia!

Komentarze Facebook