Zakończenie Biegowego Lata w Starachowicach. 8-11.11.2014

0

W dniach 8-11 listopada odbędzie się unikalny biegowy event – zarówno tych bardziej zaawansowanych jaki i tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze biegowe kroki.

Zakończenie biegowego lata w Starachowicach to unikalny kilkudniowy event, podczas którego można zdobyć wiele cennej wiedzy od znakomitych trenerów, takich jak Wacław Mirek czy Darek Kaczmarski. Jeśli biegasz bardzo wolno – nie martw się – wszyscy uczestnicy dzieleni są na grupy w zależności od swego poziomu. Jeśli biegasz szybko i wydaje Ci się, że o bieganiu wiesz wszystko – najprawdopodobniej tylko Ci się wydaje, o czym będziesz mógł się przekonać poznając trenerów imprezy.

Bieganie w przepięknej scenerii Puszczy Jodłowej, wykłady tematyczne, nowe znajomości, impreza integracyjna, grill dla uczestników, a nawet regeneracja w postaci: basenu, sauny, jacuzzi czy masaży – to wszystko będziesz mieć zapewnione jeśli 8 listopada pojawisz się w Starachowicach.

Robisz czasem podbiegi? Chciałbyś potrafić wykonywać je jak najbardziej poprawnie?

W Starachowicach nauczy Cię tego odpowiednia osoba – srebrna medalistka Mistrzostw Świata w Biegach Górskich – Izabela Zatorska!

Pozostali trenerzy nauczą Cię m.in.

  • poprawnej techniki biegu,
  • podpowiedzą jak poradzić sobie ze ścianą na maratonie  
  • doradzą w kwestii prawidłowego odżywiania  
  • pokażą jak poprawnie wykonywać stretching

 

A gdzie dokładnie odbędzie się Zakończenie biegowego lata?

W eleganckim i komfortowym **** Hotelu Europa, położonym zaledwie 500m od ciągnących się po horyzont lasów Puszczy Jodłowej.

Nasza redakcja była obecna na pierwszej edycji Konwentu Biegowego w Starachowicach i dlatego możemy śmiało polecić również ten event aby zdobywać kolejne biegowe doświadczenia, świetnie się bawić i poznać nowych znajomych ,,z branży”. Od ostatniego konwentu nawiązało się sporo nowych przyjaźni. Teraz również Ty masz taką szansę :)

Szczegóły oferty znajdziecie TUTAJ

Komentarze Facebook