III Konwent Biegowy w Starachowicach już w czerwcu!

0

W dniach 3-6 czerwca odbędzie się trzecia edycja niezwykłego biegowego wydarzenia!

Organizatorzy Konwentu Biegowego w Starachowicach zapraszają biegaczy z całej Polski na solidną dawkę wiedzy, motywacji oraz treningi i relaks w najlepszym wydaniu.

Profesjonalna kadra trenerska zadba o każdy szczegół Twojego biegania, a treningi odbywać się będą 2 razy dziennie. Część dydaktyczna składać się będzie z serii wykładów w komfortowych, klimatyzowanych salach.

To co jednak najbardziej kusi wielu biegaczy to wyjątkowa strefa relaksu w części SPA – bezchlorowy basen, sauny, jacuzzi oraz klimatyczny nocny klub to miejsca gdzie biegacze będą się integrować i wymieniać doświadczeniami.

 

konwent

 

W trakcie Konwentu uzyskacie pomoc i zdobędziecie wiedzę na temat m.in. 

  • układania planów treningów 
  • ustalania strategii oraz celów startowych 
  • techniki biegania 
  • odpowiedniej regeneracji 

A pomoże Wam w tym m.in. trener Darek Kaczmarski, wybitny biegacz górski i trener – Piotr Hercog oraz Kamila Gradus – jedna z najlepszych polskich maratonek!

 

hotel europaKonwent Biegowy odbywa się w niezwykle komfortowym Hotelu Europa w Starachowicach. To nie tylko luksusowy, ale i bardzo przyjazny biegaczom obiekt – położony w bezpośredniej bliskości lasu, oferujący także doskonałą strefę relaksu i rozrywki. 

 

Podczas I edycji Konwentu miały miejsce zawody na 5 i 10km w przepięknej scenerii świętokrzyskich lasów!

Poniższy filmik doskonale pokazuje w jakich malowniczych miejscach odbywać się będą treningi.

 

W trakcie imprezy możecie oczywiście pytać o cokolwiek chcecie – ten czas kadra poświęca tylko dla Was i żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Wrócicie na pewno z poczuciem dobrze spędzonego czasu. Skąd mamy taką pewność?

Nasza Redakcja uczestniczyła w pierwszej edycji Konwentu Biegowego i to był strzał w dziesiątkę. Mieliśmy osobiście okazję zaobserwować jak taki event wygląda “od kuchni” o czym możecie poczytać w relacji:            I Konwent Biegowy w Starachowicach    

 

hercog2

 

Zapraszamy w imieniu Organizatorów, a więcej szczegółów znajdziecie na stronie: 

konwentbiegowy.europa-hotel.pl

 

 

Komentarze Facebook