Jak dobrze wyglądać na zdjęciach z biegów?

0
Ładne zdjęcie biegowe to suma wielu czynników - niektórym możemy dopomóc

Fajne zdjęcia biegowe – któż z nas nie chciałby takich posiadać po tylu mękach na trasie i żmudnych przygotowaniach do tego jednego biegu. Oczywiście dla większości z nas zdjęcia nie są najważniejszą rzeczą o jaką chodzi nam w bieganiu – ale miło jest gdy oprócz medalu dostajemy dodatkową pamiątkę z biegu.

 

Dlatego tak wielką popularnością cieszą się galerie zdjęć z biegów. Niektórzy z nas potrafią spożytkować wiele czasu na szukanie swojego wizerunku pośród tysięcy ujęć. Często zdarza się jednak, że jeśli już znajdziemy swoją podobiznę, to równie szybko marzymy o totalnym unicestwieniu tego kompromitującego ujęcia.  I mimo, że fotograf często wykonał swoją robotę nienagannie, to my pomogliśmy mu znakomicie popsuć efekt jego pracy. Wysiłek podczas biegu powoduje grymas bólu i zmęczenia na naszej twarzy, przez co częściej przypominamy zombie niż człowieka, który biegnie po wymarzoną życiówkę.

Dodatkową motywacją moze być to, że zdjęcia robione przez profesjonalne firmy często są płatne, dlatego jeśli już mamy zapłacić za ujęcie naszej osoby w biegu, dobrze by było gdybyśmy na tym zdjęciu „jakoś” wyglądali. Zdjęcia robione już na końcówce często wyłapują tak koszmarne grymasy twarzy, że takim zdjęciem nie obdarowałoby się najgorszego wroga, a co dopiero zachować je dla siebie na pamiątkę.

zdjęcie 2
Przykład niekorzystnego ujęcia

Dzielę się z Wami tym okropnym zdjęciem obok żebyście wiedzieli o jak straszne miny potrafi zrobić biegacz gdy jest silnie zmęczony. Zazwyczaj nie zwracam uwagi na to jak wyglądam, gdyż przeważnie jak się to mówi “cisnę na wynik” jednak gdy potem oglądam te koszmarne grymasy mam ochotę znaleźć pośród nich choć jedno korzystne ujęcie.

Dziś mam więc dla was kilka wskazówek, które możecie wykorzystać jeśli chcecie dostać ładną zdjęciową pamiątkę z biegu. Nie obiecuję też, że na każdego z Was te wskazówki zadziałają. Jeśli Ci jednak zależy na fajnym ujęciu – warto spróbować choć kilku.

 

Komentarze Facebook