Jak dobrze wyglądać na zdjęciach z biegów?

0
Grupy przy pacemakerach często są dobrze widoczne w galeriach zdjęć z biegów - Maraton Wrocławski 2014 / fot. Biegologia.pl
Grupy przy pacemakerach często są dobrze widoczne w galeriach zdjęć z biegów – Maraton Wrocławski 2014 / fot. Biegologia.pl

 

Wyróżnij się strojem. To chyba najbardziej znany sposób na zauważenie przez fotografa. Pomysłom w tej kwestii nie ma końca więc warto puścić tylko wodze fantazji. Jeśli nie masz pomysłu na cały strój to wystarczy kolorowa peruka, malunek na twarzy czy…, a zresztą co Wam będziemy podpowiadać.

Biegnij przy zającu. Pacemakerzy, inaczej zające na biegach są zazwyczaj wyposażeni w baloniki z oznaczeniami czasu na jaki prowadzą swoją grupę na metę. Te baloniki sprawiają, że są oni bardziej widoczni  w tlumie i fotografowie często zwracają na nich uwagę. Ustawienie się z przodu, ramię w ramię przy zającu pomoże Ci w uzyskaniu upragnionego zdjęcia.

Fryzura. To jedna z rzeczy, która bardziej daje się we znaki paniom z dłuższymi włosami. Gdy długie włosy upniemy w koński ogon, po kilku kilometrach, zwłaszcza w upale – wyglądają one jak zlepione pasma, a wychodzące po bokach głowy włosy sprawiają wrażenie jakbyśmy nie czesały się kilka dni.  Dlatego dobrym rozwiązaniem na biegi jest dość mocne upięcie włosów np. mocno ściągnięty warkocz lub inne ciasne upięcie.

 

Komentarze Facebook