Jak przyczepić numer startowy do koszulki i nie zrobić dziur? Nowe rozwiązanie już w Polsce!

0

Jak przyczepić numer startowy do koszulki na zawodach? Zapewne większość zdziwi się widząc to pytanie, bo już niemal tradycją stało się, że na biegach numery przyczepiane są za pomocą agrafek. Każdy jakoś sobie z tym radzi, ale efektem ubocznym są niestety często dziury na materiale, które później szpecą koszulkę. Można użyć specjalnego pasa, ale nie każdy uznaje ten sposób za wygodny.  

Jest jednak pewien sposób, który w wielu krajach jest znany od jakiegoś czasu, a który teraz będą mogli wykorzystać także polscy biegacze. BIB BITS to specjalne magnesy, którymi w łatwy sposób można przymocować numer startowy do koszulki nie niszcząc jej. Posiadają różne wzory i fajnie wyglądają. Spytacie pewnie czy nie można użyć zwykłych magnesów? Pewnie można, ale opisywane przez nas BibBitsy mają wyjątkową siłę przyciągania – złączone ze sobą trudno je rozczepić dzięki czemu numer trzyma się jak należy. 

Oczywiście w skrajnie trudnych warunkach – np. przy ekstremalnie silnym wietrze czy przedzieraniu się przez knieje może taki system się nie sprawdzić, ale przy normalnym użytkowaniu na typowych zawodach sprawdzają się znakomicie. 

bibbits-race-bib-holders

Pierwsze sztuki już trafiły do Polski – mamy je w naszej redakcji i na dniach będziemy testować. 

Można je kupić za 39zł (komplet 8 magnesów) co wydaje się rozsądną ceną biorąc pod uwagę ile koszulek może dzięki temu przedłużyć swoją żywotność bez dziur:)

bibbits

 

Damy Wam znać jak produkt sprawdził się w praktyce! Zakupić można je TUTAJ

 

magnesy-bibbits-i-love-running-srebrny

 

Komentarze Facebook