Jak zapłacić za bieg cenę niższą niż ta jaka panuje w Regulaminie? Z nami to możliwe:)

0

Promocyjne Pakiety to jedyny w Polsce panel oparty na aktywnym systemie współpracy pomiędzy Organizatorami biegów, portalem biegowym i biegaczami. Dzięki niemu możesz pobiec w danej imprezie płacąc za nią mniej niż aktualnie kosztuje. Brzmi świetnie prawda? Poniżej krótki opis jak to działa w praktyce. Pierwsze pakiety już znajdują się w naszym PANELU

 

Jak to działa?

Mechanizm działania jest prosty: Nasz specjalny Panel zawiera pakiety startowe na różne biegi w Polsce, które możesz kupić w cenie niższej od aktualnie panującej w Regulaminie. Przegapiłeś pierwszy termin wpłat i Twój półmaraton zamiast 50 zł kosztuje już 80? Nie musisz tyle płacić! Wystarczy, że zakupisz go przez nasz PANEL, a zapłacisz 20 zł mniej. Startujesz w drogim biegu ultra gdzie opłata to 200 zł? Dzięki naszemu panelowi zapłacisz 160 zł. Ty kupujesz pakiet u nas tak jak byś kupował jakiś produkt w sklepie biegowym, po otrzymaniu potwierdzenia przelewu przesyłamy Twoje dane do Organizatora imprezy, który wpisuje Cię na listę startową i oznacza jako zapłaconego. Gdy potrzebujemy dodatkowych informacji jak np. rozmiar koszulki czy typ posiłku po biegu – kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Proste, wygodne i do tego opłacalne. 

 

Jak to możliwe i czy to legalne?

Oczywiście, ale aby rozwiać wszelkie wątpliwości – spieszymy z wyjaśnieniem :) Pakiety, które mamy do sprzedania otrzymaliśmy od Organizatorów biegów, w których jesteśmy partnerem lub patronem medialnym. Innymi słowy – my pomagamy w promocji danej imprezy, a w zamian otrzymujemy określoną ilość pakietów, które mamy prawo sprzedać w tym właśnie panelu. Wszystko odbywa się zgodnie z umową zawartą pomiędzy naszym portalem, a Organizatorem biegu.

 

Na jakie biegi będziemy mieli pakiety?

Chcielibyśmy na wszystkie, ale z pewnością tak nie będzie :) Będziemy mieć pakiety na biegi uliczne, dyszki, półmaratony, maratony, biegi górskie, ultra, być może także na biegi przeszkodowe.

 

Czy cena pakietu na Biegologii będzie zawsze niższa od panującej w Regulaminie biegu?

Prawie zawsze TAK. Nasze ceny zawsze będą o około 20-25% niższe od aktualnej ceny Organizatora. Nie będziemy stosować metod z pogranicza”lichwy” i nawet gdy będziemy mieć pakiety na biegi, w których limit bardzo szybko się wyczerpuje lub jest prowadzone losowanie, to wtedy pobierzemy opłatę taką jaka panowała w ostatnim terminie zapisów. Będzie to jedyny przypadek gdy nie będzie taniej, bo będziemy dysponowali wówczas tzw. pakietami “deficytowymi”. Nasze opłaty nigdy jednak nie będą sztucznie naciągane. Chcemy być fair i tego samego oczekujemy od Was dlatego przed zakupem zapoznajcie się z naszym krótkim Regulaminem dla Kupujących.

Dlaczego warto skorzystać z naszych promocyjnych pakietów? 

Oprócz oczywistego argumentu jakim jest oszczędność, warto do nas zaglądać, ponieważ nierzadko będziemy dysponować pakietami, które będzie można kupić, mimo, że będzie już po oficjalnym terminie zapisów. Świetna sprawa, prawda? Zapraszamy więc do częstych odwiedzin – kolejne pakiety będą Regularnie pojawiać się w naszym panelu.

Komentarze Facebook