Prezent dla biegacza. Przykładowe pomysły.

0

Jeśli ktoś z Twojej rodziny lub najbliższego otoczenia biega, możesz obdarować go prezentem związanym z jego pasją. Nie musi to być prezent drogi i markowy, czasem warto kupić coś niekonwencjonalnego albo nawet praktycznego. Przedstawiamy Wam przykładową listę prezentów dla biegaczy, którymi możecie obdarowywać według upodobania i według zasobności Waszego portfela.jabra
Bezprzewodowe słuchawki Jabra Sport Pace, odporne na warunki atmosferyczne, kompatybilne z aplikacją zarządzającą treningiem – wymarzony prezent dla biegacza.

 

Słuchawki do biegania

Bieganie z muzyką to nieodłączny element treningu wielu amatorów biegania. Byleby były to słuchawki, które są wygodne i nie wypadają z ucha co kilka kroków. Wtedy nasze ulubione rytmy żwawo porywają nas do biegu. Gdy jeszcze do tego dorzucimy opaskę na ramię na smartfon – mamy muzyczny komplet gadżetów na trening, który idealnie sprawdzi się na prezent.

Coraz częściej biegacze sięgają po słuchawki bezprzewodowe, wersja trochę droższa ale o wiele wygodniejsza i praktyczna.

Cena prezentu: słuchawki 80-200zł, bezprzewodowe ponad 300zł + opaska na smartfon od. 30zł

SPRAWDŹ NAJLEPSZĄ OFERTĘ NA SŁUCHAWKI BIEGOWE – TUTAJ

 

książka

 

Książka o tematyce biegowej

Prezent niedrogi i praktyczny. Po ciężkich treningach, obdarowany będzie mógł regenerować się z ciekawą lekturą. Najlepiej gdy wiesz, że nie posiada tej książki w swojej biegowej biblioteczce, gdyż wielu biegaczy od razu po ukazaniu się jakiejkolwiek premiery książkowej w mig biegnie do księgarni po każdą nowość.

Cena prezentu: ok. 40-60zł

SPRAWDŹ NAJLEPSZĄ OFERTĘ NA KSIĄŻKĘ – TUTAJ

A może potrzebujesz prezentu dla BIEGACZKI? Koniecznie zajrzyj TUTAJ.

Komentarze Facebook